Už nevládzem

Príspevok v téme: Už nevládzem
i´m tired

Ludia pls pomozte mi. Strasne chcem schudnut a uz sa o to pokusam strasne dlho. Nikdy mi to nevyslo , ale teraz som konecne schudla 5kg. Bola strasne stastna , ale uz som 2kila nabrala spat :( ... Strasne moc cem schudnut 10kg a rychlo lenze sa mi to nedari. Pls poradte mi co mam robit som naozaj uz uplne zufala. A inaq vazim 49kg pri vyske 156cm. fuj

pusate

ja si to nemyslim ??,že by nemala chudnúť...imtired,podla mňa by ti stačilo tak 5kg dole aspoň pod 45kg ale 10kg je moc-to by ťa zavreli na psychiatriu a tam by si musela pribrať a potom by si už nesmela chudnúť,lebo by ťa hned rehospitalizovali a myslím že 39kg je na tvoju výšku moc mááálo a mohla by si mať aj zdravotné problémy...
ale na tých 44kg pokojne môžeš schudnúť-budeš štíhla,ale nie vychrtlá,budeš zdravá,a nebude dôvod na zavieranie na psychiatrie...

??

49kg pri vyske 156cm - ked schudnes 10 kilo tak ta uz ani nikto neuvidi :) ty nepotrebujes chudnut, naco sa tym trapis, vyuzi tu energiu na nieco lepsie, nieco co ti urobi radost zo zivota a nie len snahu a namahu a sklamanie... naozaj sa s tym netrap :)))