dievcata a zeny piste potrebujem radu

Príspevok v téme: dievcata a zeny piste potrebujem radu
sony

Dufam,ze nikoho neurazim ale poprosil by som aby odpisali len slusne dievcata a zeny.Dakujem.
S priatelkou chodim uz vysse roka.Bozkavat sa nejaku dlksiu dobu sme sa zacali mozno pred 3 mesiacmi.Inak to boli len take pusy.Ked sa bozkavame chyta ma za krk,tvar,chrbat alebo ruky.Ja ju tiez tak ale este k tomu na bruchu,zadku alebo na stehnach.Ona ma na takych miestach este nedrzala.
Naposledy pri boskavani som jej rokou presial na prsia a ona mi ju hned odtiahla.Potom som sa jej aj ospravedlnil,ze som sa jej tam chytil.Ja som po tom ale tuzil a dost ma to prekvapilo,ze mi odtiahla ruku.Ona pochadza zo slusnej rodiny,su veriaci a aj ona a je to na nej dost vidiet.Povedala ze jej to trosku vadilo,ze som sa jej tam chytil.Hovori ze ma lubi a viem ze je o pravda.Som jej prvy chalan a ona moje prve dievca.Chcel som sa spytat,ze ked mi odtiahla tu ruku,ze ake mala dovody,ci aj tak ked ma lubi,ci jej to mohlo az tak vadit.Chodime spolu uz dost dlho aj ked tak naozaj sme si to zacali uzivat pred 3 mesaicmi ale myslel som,ze si to mozem dovolit.Obaja budete mat onedlho 17.Chcem sa len spytat na vase nazory. Dakujem.

naturelka

Sony, tvoja priateľka je naozaj úžasné dievča, že sa dokázala zachovať tak ako sa zachovala. Ja som mala raz tieť toľko rokov, čo ona a tak isto som silno veriaca. To, že nechcela, aby si sa jej dotýkal, je len to, že chce rešpektovať Boha vo svojom živote. Túži si všetky radovánky, čo sa týkajú sexu odložiť pre svojho jediného do manželstva a nechce to len tak s hocikým preflákať. Ste ešte mladí a ona je opatrná, aby to raz nemusela ľutovať. Určite by ste sa mali o tom všetkom rozprávať, aby ste vedeli, čo jeden od druhého očakávate a nezranili ste sa niečím nečakaným.

sony

Naozaj myslite,ze sa hambi?Ja som sa jej aj spytal ci jej to vadilo a povedala ze trochu.A tak ja myslim ze som sa pohyboval v okoli a ked som sa chytil tam zrazu jej ruka vyskocila a odtiahla moju ale bozkavali sme sa dalej.Potom sa netvarila moc nadsene.Nieje v tom nieco ine ako to,ze sa hambi?
A ako jej mam naznacit ze sa ma moze dotknut na takych miestach?Povedat jej to priamo je mi dost trapme.

saskiia

ahoj, tak ja si myslim, ze sa hambi... ja som na zaciatku s mojim prvym chalanom tiez nechcela aby ma chytal na prsia alebo medzi nohy... proste to je taky pocit, ze sa hambi, alebo si mysli ze sa ti nebude pacit... skusaj to pomaly! a hlavne ked ta uz necha, tak jej povedz ze je nadherna, proste zdvihni jej sebavedomie... ze sa ti paci a tak. a to ze ona ta nechyta na take miesta, tak si myslim ze sa hambi, ci to bude robit dobre, ci sa ti to bude pacita a tak :D