Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bude to drze?

Príspevok v téme: bude to drze?
predsa ja

ahojte.pisala som si cez net s jednym chalanom a on mi zavolal na mobil a aj sme sa porozpravali ale mam ten problem, ze mu nevelmi rozumiem co hovori,vzdy si to len nejak domyslim, pretoze on velmi prehlta hlasky,alebo ako sa hovori-hundre si popod nos, ja neviem, mozno som hlucha alebo ja neviem co...zvuk na mobile mam v poriadku, takze v tomto to nie je.a mozno ani ja nerozpravam jasne ale myslite ze budem velmi drza ked mu nabuduce poviem, aby rozpraval zretelne alebo ako to mam urobit?je mi to trapne...

utopia

No,je to dosť blbe.. Ak rozpráva veľmi rýchlo alebo si len hundre,tak by som mu asi povedala,že pomalšie,ale pokiaľ by mal nejakú rečovú vadu a ty mu povieš: vrav zreteľne,tak to by sa urazil. Asi by si nemala mu nič hovoriť. Najlepšie by bolo ostať len pri písaní.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.