Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svadba na ostrove

Príspevok v téme: Svadba na ostrove
keituskaaaa

Po dlhom uvazovani sme sa s priatelom rozhodli pre svadbu na ostrove.Bude to na jednom z karibskych alebo polynezskych pripadne Mauritius,Seychelly,Maledivy a spojime to so svadobnou cestou 2tyzdne.Chceme svadbu bez hosti,ani jeden z nas nema s rodinou take vztahy,aby si to od nas zasluzili,aj ked par z nich aj ano,ale priklonili sme sa k tomuto rieseniu.Nasla som na nete aj nieco ako agenturu,ktora dokaze vybavit aj svadbu tam,akoze vsetko,na co si clovek spomenie,ale ja by som sa chcela poradit,mate tu s tym niekto skusenost??Hlavne prosim vas potrebujeme mat svedkov na to,aby to bolo pravoplatne?Musime byt pokrsteni ak by sme sa chceli vziat v kaplnke napriklad pri mori s knazom?Rada by som to vsetko dokonale naplanovala,ked uz tolko penazi za to dame,nech to stoji za to,je to len raz za zivot..dakujem moc

vrankas

ano, ty mas chabe vedomosti o uzatvoreni manzelstva v cudzine, vydavala som sa v USA a brali sme sa na sude, civilny sobas, lebo veriaci nie sme.
keituskaaa, co takto ist na ostrov na svadobnu cestu, stoji ti za to ten sobas na ostrove za tie vybavovacky? Ze sa ti chce s tym zapodievat.

vecernica

to by som nechala na tu agenturu co by vam to vybavila toho farara...a mozno by mali vediet aj sapostarat o svedkov aformality a paier. Inak si myslim ze si to moc romanticky predstavujes,,,aby si nebola sklamana..

keituskaaaa

Takze svedkov musim mat vzdy?A musia byt 2?Hmm..prave ze tam davali na vyber pod palmami,na plazi..problem je,ze mi by sme chceli svadbu v kaplnke niekde pri mori,poznate niekoho kto to obsolvoval??Poznam ludi ktori mali svadbu ale civilnu,nie v kaplnke.Bude stacit ak budemem pokrsteni?Sme evanjelici obaja.Najradsej by sme si to vsetko zariadili sami ale ako?? :(( farara zhanat cez internet??? :)

RNG

Nuz v USA sa moze zobrat kazdy Slovak aj bez zastupcu konzulatu Slovenska, pokial viem, lebo stovky to uz urobilo.
A nepocul som, ze by mali problemy o uznani manzelstva na Slovensku, alebo inde vo svete.
V Las Vegas maju dokonca viacero kaplniek, kde sa take 15 minutove rychlovky prevadzaju ako na pase.
Samozrejme nie s katolickym knazom, ale uradnikom nazyvanym Justice of peace, ktory ma povolenie od statu na uzatvaranie manzelstiev.

ano

Civilny sobas v zahranici sa neuzatvara predsa na sude ale za pritomnosti zastupcu nasho velvyslanectva povereneho tymto aktom

ano

Dolezite je uznanie v SR. Preto by ste si mali preverit pravoplatnost sobasa na nasich uradoch. Cirkevny sobas je tu platny, kym a za akych podmienok uzavrety ti daju kompetentni

RNG

treba rozlisovat medzi civilnou legalitou sobasa a cirkevnou legalitou sobasa.
Cirkevne uzavrety sobas napr knazom presbyterianskym(tiez krestania, velmi podobne katolikom)nemusi byt katolickym knazom uznamy, ale ked ma knaz povolenie od statu(justice of peace v USA), sobas je legalny ako civilny, tj uzavrety na sude.

kvietocek

Treba vsak dat pozor, aby vam bol sobas uznany. Znami sa brali tiez na ostrove a potom mali problem, aby im manzelstvo vobec uznali...

ano

Tu musis na svatbu v kostole mat vsetky cirkevne nalezitosti, ktore zacinaju krstom. To sa da dobehnut takou rychlovkou. Prever si na fare v SR, ci vam sobas uznaju ako pravoplatny za oceanom bez krstu. Skor si myslim, ze nie. Ale snad ta agentura bu to mala zodpovedne vediet. Prajem ti krasny zazitok a vyborny start do manzelstva

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.