Budem mat reumu???

Príspevok v téme: Budem mat reumu???
marianne

Asi pred 5tyzdnami ma zacali boliet kolena,kosti a zapastia.Myslela som,ze z prace,ale nedalo sa to vydrzat,tak mi spravili krvny obraz a zistili mi aslo 395.Dostala som antibiotika na 3 mesiace-penclen.Doktorka povedala,ze som prekonala streptokokovu infekciu,ale nevyliecila som sa z nej uplne a dala sa mi do kosti a klbov.:( Ked mi to neprejde,povedala,ze to bude asi zle,ze mozem mat aj reumu,prosim vas,to myslela vazne??Mam 22 a fakt sa bojim,nechcem mat bolesti do konca zivota,to sa vraj neda liecit :(

Ninucha

Ahoj...Nemusíš sa báť...Mne je 13 a mám tiež reumu...Je to ťažké pretože chcem robiť gymnastiku ale nemôžem ju robiť...beriem injekcie je to dosť nepríjemné...? Ale dá sa s tým žiť.

lucinka13

ahoj , mne v novembri zistili asLo zvysene cez 6OO , stale ma bolia nohy klby zapestia, BEDROVY KLB, zahyby na prstoch, a idem na reumaticke vysetrenie mam 16 a doktorka mi doteraz nepredpisala ziadne lieky! tie nohy a klby su najhorsie citim sa stale unaven!

RNG

lizanka , bran sa, niekde v tele mas tu nakazu velmi pravdepodobne. To su privysoke cisla!
Ak by si ju nemala, tak prinajhorsom budes brat par tyzdnov GSE zbytocne, co ti nijak nemoze uskodit.
Inac mat GSE doma je pre mna samozrejmost, podobne ako oreganovy olej, collostrum a beta glukany.
To pre to, aby som to mohol pouzit okamzite, ked si myslim ze na mna nieco lezie. Lebo vyckavat, kym to naplno prepukne a poskodi telo je nerozumne.

lizinka

RNG..takze ja ked som mala to ASLO 1445, a nic mi nezistili a asi s tym zijem dalej, tak mi to nici telo?..mam radsej skusit zas s tym nieco robit? ( aj ked viem, ze zas mi nikto nepomoze..rok vysetrenia a nic)..inak ono mi potom kleslo na hodnotu okolo 800, tak doktorka mi povedala, ze uz to klesa, uz je to v pohode..a koniec..uz rok som nebola na krv..mam radsej ist? co mi to moze sposobit?

RNG

ASLO(antistreptolysin O ) je test na protilatky, ktore telo zacne vyrabat proti streptolysinu ktory vytvaraju streptokoky pri svojej cinnosti v tele.
Ked sa telo zacne proti streptokokom branit, ASLO(ASO) vystupi vysoko. Ked je streptokok potlaceny, este chvilu moze rast ale potom sa postupne znizuje za par tyzdnov. Vysoke hodnoty dlhy cas potvrdzuju aktivnu pritomnost streptokokov v tele(jedna sa hlavne o S. pyogenes) a treba ich vynicit, inac to vedie k poskodeniu tela.
Ak vam lekar nepredpise nic, tak berte GSE, 60 kvapiek na liter vody,. GSE je ucinne na streptokoky. Ak by to nebolo dost, treba davku zvysit na 90 kvapiek denne(alebo 4x2 kapsule), co by malo vsetky streptokoky vyhubit za niekolko dni.

RNG

co sa tyka boreliozy, prena sa sa vsetkymi hryzavymi pliagami, muchami, komarmi, blchami atd, staci ked pistipu nakazeneho a potom ineho, ked je to v ten isty den, mozu preniest chorobu.Boreliozne bakterie vedia prezit aj mimo organiozmu kratky cas, nasli ich v slinach, pote, hoci v maluch mnozstvach ale mozno sa teda nakazit aj bozkavanim, hoci je to menej pravdepodobne. Obe boreliozu a j chlamidie lekari znacne podcenuju, ale je z nich obrovska ticha epidemia. Ticha, lebo sa rozmnozuju dost pomaly a tiez pre to, ze lekari sa vyhybaju o nich hovorit. Testy su casto nepresne, lebo sa rozmnozuju tak pomaly, ze medzitym sa v petriho miskach iste rozmnozi nieco ine(kultivacia az3 tyzdne). Presne testy nie su, ucinnych liekov je dost malo, takze sa to casto "vracia" spat, tj nebolo to doliecene. To lekarov hneva a radsej o tom nechcu pocut, nez by si priznali, ze si s tym dakedy nevedia poradit.
A radsej rozpravaju o "autoimunnych chorobach" a dedicnych slabostiach a nachylnosti. Tak sa vytiahnu z liecenia.

RNG

za prve su dvojo chlamidii, chlamidia trachomis a chl;amidia pneumoniae. Chlamidia trachomis je hlavne na pohlavnych organoch, ale moze byt aj vsade inde v tele. Kedysi sposobovala slepotunmdeti(trachom) ale da sa zniocit antibiotikami bez zvlastnych problemov, alebo antimikrobialnymi latkami ako GSE, extrakt z olivovych listov a miestne vyplachmi roztokom GSE alebo koloidnou striebornou vodou.
Chlamidia pneumoniae je ale zakernejsia, ma 3 rozne formy a preto velmi tazko znicitelna.
Tema tu ua bezala, spomenuty bol antibioticky protokol dr Wheldona(2 atb+ metrodiazol+NAC brat cely rok!!!!), kde som ja nadhodil kombinaciu Samento, GSE, olivovy list a NAC, ktora bola pri podobnejnakaze, borelioze, prakticky100% ucinna a za zlomok roka.

marianne

No nieze mi tie antibiotika nepomahaju,ale zacalo mi tak praskat v klboch,ze mi to nahana strach,,,dokonca uz aj bedrovy klb..co mi je??? :((

lubos555

nevyliecia isto ak tak mozu trosku potlacit aj to neni iste, chlamydie su bohuzial tazko vyhubytelne a antibiotika ich nevyhubia, stravou sa bran a akosom uz pisal snas sa doplnat si niektore doplnky
a k tomu clanku si vytvor novu temu a popros v nej damina nech ti da tam link.. urcite ti ho posle
vynikajuco v nom vysvetluje vsetko, kde a ako vznikaju zapaly, reuma..