Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tak poradi mi niekto???

RNG

jcvd, zelenu muslu zatial nedovazam, je to pridrahy vyrobok na Slovensky trh.
Cenove pristupnejsi je bromelain(aspon v mojich obchodoch, inac posielaju aj postou na dobierku kdekolvek), zivocisna zelatina(gumove medvediky, to nie je zart, ale davaj si pozor na zlozenie, musia obsahovat zivocisnu zelatinu, nie modifikovany skrob!!!)
A tie dve avokada tyzdenne na klbovy maz, to pracuje dobre.
Totiz CMO a Hyaluronicka kyselina su tiez pomerne drahe, hoci pracuju vyborne.Mam to oskusane na viacerych, co im vyschynali klby a mali hrozne bolesti.
Tak velke mnozstva, ako som napisal nemozu byt v jednom baleni, preto mam jednotlive osobitne.
Dumbier/zazvor/ginger je najlepsi cerstvy pakoren. Da sa aj kandizovat a zavarat. Podobne ucinkuje aj curcumin(turmeric), je to z jednej rodiny rastlin.

jcvd

RNG
Ja odporucam na klby 1500 mg glukosaninu, 1,5 gramu MSM, 600 GDU bromelainu, 500 mg curcuminu, 2 gramy dumbieru ......toto spomenute, da sa zohnat v nejakom jednom baleni???
A ta novozelandska musla...to som este nikdy nepocul:)...distribuje sa to aj na slovensku?
Ked som bral ten GelActiv...tak bolo lepsie, 2 tyzdne ho neberem a stale ma nieco boli,hlavne pri vykyvoch pocasia a pri strese.
Ale ked som uzival Mobilin...tak myslim ze zaberal viac ako GelActiv...hmm.
Neviem fakt co mam s tym klbmi..ci to je chrupavka alebo slachy...ci mam alebo musim aspon mierne cvicit s cinkami..alebo nemam vobec...na to mi nikto nevie odpovedat.
2 ortopedi mi povedali..ze treba pauzu pri uzivani glukosaminu + chondroitinu...ale pre samostatny glukosamin to asi neplati..ked to pises:)
Som z Kosic, a tu predajnu asi nemate. Tie vyrobky co si mi poslal,jj vyhodne ceny...ale uzivanie je dost na kratku dobu..a ked to treba uzivat dlhodobejsie...tak je to dost do vrecka:)
Dakujem za komentar, rad si precitam vsetky od Teba...aj od ostatnych.

RNG

jcvd, nikdy som nepocul, ze by bola treba pauza na pouzivanie glukosaminu. Ja ho osobne pouzivam uz roky, bez pauzy a mam klby v poriadku.
Nie kazdemu ale ta zmes(podobna ako v GelActiv) zabera.
Hlavne mnozstvo MSM je tam primale. A MSM sluzi ako polarne rozpustidlo na odstranovanie poskodenych casti a prinasanie noveho materialu na chrupavky(rozne mukosacharidy), zaroven sluzi ako zdroj siry pre nove struktury.
Tych protizapalovych bylin je tam tiez primalo a samotna tabletova forma nie je priam najvhodnejsia na vstrebavanie.
Ja odporucam na klby 1500 mg glukosaninu, 1,5 gramu MSM, 600 GDU bromelainu, 500 mg curcuminu, 2 gramy dumbieru alebo co zabera ovela lepsie vytazok z novozealandskej zelenej musle(green lipped mussel)(podla vladneho vyskumu z Noveho Zealandu az 96% ucinne).
Ucinnost chondroitinu bola v poslednom case velmi spochybnena, menej nez 5% ludi ho vier absorbovat a pouzit.
Tiez su pomocne hyaluronicka kyselina a latky na tvorenie klboveho maziva(CMO, avokadovy olej alebo 2 avokada tyzdenne))

trtulik

Aha, tak potom ti neviem inak poradit. Moja kamaratka ma taku chorobu, ze medzi chrupavkov a kostou nema tu mazaciu tekutinu. Tak citi ako sa jej to o seba sucha, ked napriklad chodi a tak. Ale ty budes mat asi daco ine, ked citis pichanie. Keby som vedel, tak poradim.

jcvd

trtulik
jasne ze bol...skus si precitat temu..ktoru som tu dal...nalistuj stranu 6....nazov temy : Pohybovy aparat - ramena,lakte
co je to anorganicky vapnik???...no, ibaze ja grapefruit pit nemozem..som alergicky na citrusy:)

trtulik

To je tazko radit, ked nevies co presne s nimi mas. Mozes tam mat trebars nahromadeny anorganicky vapnik. To sa da odstranit pravidelnym pitim grapfruitovych stiav. Nebol si s tym u doktora?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tak poradi mi niekto??? - Fórum - ZDRAVIE.sk