Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktora je lepsia?

marienka84

ps: a co sa tyka tej chemie, mne napriklad obycajna bylinkova voda od zelinara z obchodu narobila peklo na tvari, nehovoriac o cistych prirodnych produktoch. Je to skor o citlivosti pleti, niekto nemoze len to priamo z prirody.. Jedine, co vam este odporucim,je uvarit si tuhy caj z repiku a do toho myslim kamilky sli a s takym studenym cajom sa poumyvat, zmiznu vam vsetky vyrazky. A ako peeling sme kedysi so svagrinou pouzivali detsku krupicu v obycajnom kreme a to ste mali vidiet ten ksichtik, aky bol potom krasne ruzovucky. teraz uz nemam problemy s pletou, pouzivam stale bud AA ale v skole mam biodermu, lebo AA tam nemali v lekarnach vobec.

marienka84uj

ahoj, ja mam tiez velmi citlivu plet a mam ju skor na cele mastnu, nie suchu. Dlho mi trvalo, kym mi nieco sadlo, s Avonom mam hrozne skusenosti, mala som z toho ekzem. Ale som velmi spokojna s Biodermou - miclearnou vodou, fakt je dobra, alebo o polovicu lacnejsia znacka AA, predava sa to v lekarni a maju na citlivu plet z toho vela produktov a fakt to strasne robi dobre na plet, ale Oriflame ani Avon by osm na ksicht nedala a Vichy je aj tak strasne drahe.. No a potom uprednostnujem na take bezne veci-ako telove mliecko a tak- Niveu alebo pripadne Dove, ale Niveu mam odskusanu, ze mi na citlivu pokozku robi fakt dobre..Ale uz taky garnier mi absolutne nesadol, ani AB. Podla mna je to aj o znasanlivosti pleti kazdej z nas.Ved kazda je ina :) Ja Ti odporucam, zozen si vzorky z kazdeho, napr. v lekarni ti to AA kludne daju, ak to predavaju, aj Biodermu, rovnako lahko zozenies aj Niveu a uvidis, co ti sadne, potom zainvestuj...

mirka 23

Zvisacka, ja Mary kay nepoužívam, ale baby na tomto fóre to nenormálne chvália. Tak ďakujem za informáciu. Len sa mi potvrdilo, čo som si myslela.

sisina

Ja uz asi 20 rokov pouzivam AB kozmetiku a je fakt super.Mam citlivu plet a vyhovuje mi.Raz som som chcela skusit nieco ine a to som nemala! Skusila som Avon a Oriflame (bol to boom vtedy) a dopadle som hrozne, same lisaje, az ekzem na tvari!Liecila som si to dost dlho.Odvtedy radsej nic neskusam a som verna nasej kozmetike.Viem, ze podlieha prisnym normam, prisnejsim ako kremy z inych krajin, navyse je za dobru cenu (kremik za 100 sk), v poslednom case svoj sortiment aj dost rozsirili, takze je z coho vyberat. Vyraba sa u nas v BA pri Ustave lekarskej kozmetiky, to hovori same za seba.
Len tak mimochodom, preco su napr. kremy od Vichy take drahe? Kvoli reklame!Na kazdom kroku ju vidime, v televizii, v kazdom casopise...a kto to zaplati?No predsa my spotrebitelia...a my si pri tom myslime, ze aky excluzivny krem a kvalitny to musi byt, ked tolko stoji..

mirka 23

Ja súhlasim s Petulikou, Visi by som si na tvár nedala, aj keď sa predáva v lekárni. A na tvojom mieste by som si určite vybrala prírodnú kozmetiku, ja používam Zepter. Tiež od mojej kozmetičky mám krém Alcina, je super. Z drogérky by som si nekupovala nič a ani z avonu, je to silná chémia a potom majú všetci problém s pleťou...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktora je lepsia? - Fórum - ZDRAVIE.sk