Nesmelý chalan!:P..Ako ho povzbudiť?

Príspevok v téme: Nesmelý chalan!:P..Ako ho povzbudiť?
didushinqa

Ach mno tak ja mam taky problem ehm.:)ze zoznamila som sa cez internet s jednym chalanom:)ma 17(ja skoro 14) a je sttasne zlaty:)....a vyzera to tak ze sa mu pacim boli sme na stretku ale on sa ma strasne hambil on bol vyklepany este viac ako ja ja som nemohla...zevraj este nemal babu(co naozaj nechapem,lebo je good;)...).....ako mu mam nejak dodat sebadoveru alebo ako ho povzbudit lebo ja naozaj neviem asi nie je z tych co by spravili prvy krok;)...dik moc:)

vecernica

no zlakol sa ,a ak mam byt uprimna kedze je odmerany ,,mozno sa mu nepacis tak ako cez net...uvidis ci sa ozve sam. malo by to byt na nom

didushinqa

:((
mno a teraz zacal byt uuplne odmerany..preco zacal byt odmerany?jedine co mi odpisal:ahaa,aahaaaa,mno tak je,dassa....x(

jcvd

no neeeeeeeee....ja som tiez nervozny pri holke ktorej sa paaacim:DDD...hlavne tie prve stretka...to je daco strasne:)))..aj mne hovoria, pekny, zlaty , mily a kadeco....ale niekedy ma treba prefackat...aby som tej holke povedal co vlastne k nej citim:DD
Ja to väcsinou riesim tak, ze uz na prvom stretku ruka v ruke, hladkanie, maznanie, bozkavanie...:DD
didushinqa..aj ty cez net?...ja tiez väcsinou:DD...ale ja som uz stary na teba..looool:)))

doremi

hej a este nemusis mu hned vraviet ze sa ti paci ay sa chudak fakt nezlakol,najprv sa s nim mozes bavit len ako s kamosom,to mu pomoze trochu sa pri tebe uvolnit,a neboj,ked bol taky nervozny pri tebe tak to urcite nebolo len pre to ze este nemal babu :)

doremi

cau,no ja si myslim ze nie,obcas su chalani strasne nesmelia treba im pomoct uvedomit si ze mozu byt atraktivni aj pre smelsie baby,ako su oni sami,ale myslim si ze menej je niekedy viac a ked mas pocit ze si sa mu pacila tak je to v poho ale teraz uz na neho velmi netlac,daj mu cas,neboj , ved on sa uvedomi :).....to ja mam zase opacny problem,pri mne musi 1.krok spravit jednoznacne chalan,ale sak vidis,..... vsetci sme nejaki

didushinqa

A ze na konci stretka ze no tak my uz ideme a on nevedel co ma robit a ja som ho objala..spravila som dobre,nezlakol sa?:D