Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rosacea, ruzovka

sely4

vsak dobre ze na noc ale na mastnu problematicku plet nemozem drbnut este aj olej to by som si tu plet uplne zdevastovala premastila a sialene by mi napuchla a vyhadzala sa cela....ja nevravim ze to nepomaha inym ludom ale ja na moju mastnu plet si to proste nemozem dovolit dat.

RNG

Inac co sa tyka koznych roztocov , kazdy ich mame v kozi aspon 20 roznych druhov na roznych castiach tela. Pomozu nam zhadzovat kozu v drobnych supinkach, inac by sa supala vo velkych platoch, a mohla by sa zatrhnut. Takze su nam uzitocne svojim sposobom.Prihruba koza totiz lahko chyta plesne. Problem je, len ked do svojho traviaceho systemu nachytaju pre nas skodlive mikroby a tieto drazdia a vytvaraju zapaly=rozacea.
Prave kokosovy olej s par kvapkami citricidalu/GSE casto tento problem vyriesi.A ako som povedal, dava sa to na noc, tj ako v noci plet vyzera, to ti moze byt ukradnute ked spis.

RNG

Sely4, je pravda ze som mal pred 4 rokmi na Slovensku predajne a vtedy som si plati aj reklamy, ale su uz davnio zavrete a teda nemam ziadny dovod tu reklamu robit.
V doplnkoch uz vobec nepodnikam, nijak a nikde.

sely4

RNG je fajn ze si si urobil z tohto fora reklamu na tvoje predajne a tvoj biznis ale nechapem ako mi pomoze kokosovy olej na tvar ked ju mam taku mastnu ze keby som si to dala na tvar tak by som vyzerala jak vyprazany syr utopeny v oleji lebo mat rosaceu neznamena ze plet je vzdy sucha..

RNG

imunitka, koznych roztocov mame kazdy niekolko druhov na tele. Su potrebne na postupne supanie sa koze, inac by sme sa supali v platkoch a tiez zabranuju prilisne hrubej vrstve mrtvych koznych buniek, co by bolo idealne prostredie pre rozmnozovanie roznych plesni. Cize roztoce ako aj rozne bakterie v kozi su potrebne na udrzanie biologickej rovnovahy. Len ked sa premnozia je z toho problem.

RNG

Rozacea je vysledok premnozenia kozneho roztoca demodex foliculorum.
Davaj si na noc kokosovy olej na tvar, vydusis ho z velkej casti.
Ak je problem privelky a neodchadza to, zamiesaj do 2 lyzic kokosoveho oleja 5 kvapiek GSE

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rosacea, ruzovka - Fórum - ZDRAVIE.sk