Sex v trojke

Príspevok v téme: Sex v trojke
neznamabloncka

Babenky, pripadne muzske osadenstvo, co hovorite na sex v trojke? myslim ako staly par a niekto navyse.. ja uprednostnujem dve holky a chalana, strasne ma to laka, ale zaroven mam strach, ze aky by bol ten vztah po tom... mna to vzrusuje, jeho tiez, ale ja som mäkka to urobit a niekoho najst.. navyse kde je zarucena diskretnost a zdrav. stav, o tom nehovoriac... napiste svoje skusenosti, poznatky, nazory, ci by ste do toho sli... nas vztah je nieco cez 6 rokov a ja mam mozno sklony k bisexualite, ale uprednostnjem vzdy chlapa a to bez pochyby, nemohla by som zit s babou, len sa mi proste pekne baby pacia a pritahuju ma.Mam 23.

michal erektor

Musite sa o tom doverne s partnerom porozpravat - musite mat jasne dane, co kto znesie a ci je ochotny. Mozno mazel bude ziarlit, ale pusti vas samu, mozno pojde, ale iba s 2 zenami.. To su len dohady, ale pamatajte, ze kazda loz raz vyjde najavo a kvoli uletu nie je dobre obetovat vztah.. Viac o trojke tu na blogu --- vimax.sk

Pakino

ja taketo hry vobec nevyhladavam a ani by som sa nenechal na nic podobne pozvat. predsalen nejaka intimita by mala vo vztahu byt, aj dovera a nie nukat manzelkinu vaginu kade tade nejakym cudzincom. je mnoho aspektov, preco tieto zabavky vedia vztahy znicit, podkopat doveru, ziarlivost ... podla mna je to hlupost a nezda sa mi to ani civilizovane v dnesnej dobe.. dovody preco nie som nasiel aj tu -- vimax.sk

slava_slovanov

Nechcem tu trolovať, ale ste chorí. Nesúdim vás, ale je mi vás ľúto, že nemáte tušenia, čo je skutočná sexuálna láska. Ako správnych slovanov by vás také niečo, ako sex do trojky či štvorky nikdy ani nenapadlo. Ale, že pred tým, než niečo vykonáte, porozmýšlate, je chválihodné a ešte máte šancu na záchranu, A keďže vám chýba niekto vo vzťahu, tak to potom nie je pravý vzťah.

anjelik *

Samozrejme, iba náhodou..chcú možno zadať *trojica* a zadajú *trojka*.:oP Ak by si čítal aj iné témy, vedel by si, že všetko je boží zámer..a potom už je povinnosťou, poučiť hriešnych a odpadlých od stáda. :o)

Kazatel

Inac zaujimalo by ma co tu (a podobnych forach) robia vseci ti panbuzkari, ktori tuto temu povazuju za uplnu zvratenost a ich protagonistov za skazu ludstva. Preco vyhladavaju tieto fora a co vkladaju do vyhladavaca..."sex v trojke", "grupac"...? Da fuck? :-D

Kazatel

Musim povedat, ze je dost zabavne citat si niektore prispevky. Vacsina ich autorov ma do 20, max 25 a minimalne skusenosti, ale o to sebavedomejsie nazory :-) Zial vela z toho co sa tu prezentuje je uplny bullshit. Ja mam po 30tke, s mojou zenskou som 12 rokov a skusili sme aj 4ku.
Ale podme k niektorym bullshit nazorom a ich majitelom.
Babenky do 25: "LASKA existuje len medzi dvomi, ak idu do 3ky ci 4ky, znamena to ze sa nelubia a isto sa rozidu". Ano, mlade baby maju naivnu predstavu, ze laska je svaty gral, nieco nemenne a rovnake pre vsetkych. Lenze vtah sa casom vyvija a vela zdravych parov chce udrzat sexualny apetit aj po rokoch a poniektori sa dostanu az na level, ked si povedia ze podme to skusit s niekym inym. Vyzaduje si to to uplnu vzajomnu doveru, pevny vztah postaveny na silnych minulych zazitkoch, rovnake zaujmy, otvorenost, nesebectvo - nie je prave toto prejav lasky?
"Sex v 3/4ke je oficialna nevera" Technicky ano, ale prakticky nie. Nemozes porovnavat nieco na com sa dvaja dobrovolne dohodli s niecim co niekto robi inemu za chrbtom bez jeho suhlasu. Kto sexualne aktivny a zdravy si vo viacrocnom vztahu (5 a viac) nezatuzi vrznut s niekym inym? Ak vynecham panbuzkarov a frigidne, moc ich neostane. Ludia sa dnes navzajom podvadzaju v masovych meritkach, je to velke spolocenske tabu. Staci ist na firemny vecierok. Oproti tomu je dohodnuta 3ka/4ka partnersky akt, ktory robia obaja zamerne a jeho cielom nie je podviest, ale zazit grupac...kedze zijeme len raz.
Chlapci do 25: "Ak by si moja uzivala s inym rozbil by som mu hubu". Nevyspelost, neskusenost, majetnickoct, jesitnost, nedostatocne sebavedomie, hovori vam to nieco? :-)
Panbuzkari, slovenski zapecnici a obmedzenci, frigidne zeny, vecne slobodni: "Sex do 3/4ky je skazenost, zvratenost, nechutnost, semeno diablovo, vseci skapete na pohlavne choroby". To su presne ti isti ludia co povedia "naco sa jebes do Azie, dostanes malariu", alebo "pozri na to BMW, ten urcite riadne nakradol". Skratka neschopaci, zavistlivci, chlapci co este nemali zenu a inak vygumovane palice, ktore si riesia svoj vlastny komplex. Vieme kde zijeme a kolko tu takych mame :-)

OK a teraz nejake konstruktivne rady pre sex do 3/4ky pre pary:
1. Priprava. Nevrhnite sa do toho priskoro, treba si prejst sexualnym vyvojom. Ste prilis mladi (pod 25) alebo kratko spolu (pod 5 rokov), nechodte do toho (samozrejme cest predcasne vyzretym vynimkam). Skusili ste uz sex vonku, do zadocku, hry s vibratorom do vsetkych dierok atd.? Nie? tak sup na to, grupak neutecie. Ak uz raz povedala, ze by to skusila, je nepravdepodobne, ze si to neskor rozmysli.
2. Sme ready. Ak mate pocit, ze uz ste na to dozreli chodte do toho spolu. Ziadne prekvapenia a kraviny, ziadne zbrkle akcie. Ziadne nutenie partnera, obaja to musia chciet sami. Neist do toho len kvoli partnerovi. Premysliet si to, prebrat spolu ako by to mohlo prebiehat, zosuladit ocakavania, dohodnut sa co chce ktory vyskusat a pokial je mozne zajst. Dohodnut si stopku ak by sa to vymklo.
3. Len neznami. Vynechat kamaratov, znamych. Chlapa zozeniete lahko aj niekde na dovolenke. Par na portaloch ako amateri.cz, so zenou to je tazsie, ale pokial ste fesaci najde sa.
4. Bezpecnost. Pokial sa udrzite v nasich podmienkach a stretnete sa s normalnymi cistotnymi ludmi, ktori nevykazuju znamky abnormalnej sexualnej aktivity (pravidelne grupaky, swingers party), je riziko serioznej nakazy nulove. AIDS, syfilis je na SK minimalny a len v drog a homo komunitach. Skor hrozi nakaza mykozov, kvasinkami a pod., preto sa treba priamo spytat na zdravotny stav.
5. Ideme na to. Stretnite sa par dni predtym na kave, ci budu fyzicke sympatie, inac to nebude fungovat. Na akcii dajte par poharov vina, zahrajte nejaku trapnu flasku na rozohriatie, musi to byt zabava. Ked idete do toho dbajte na takt a slusnost k druhemu paru, ziadne vrhnutie sa na druheho, semeno do ksichtu a podobne ako si zvyknuty so svojou. Oni nevedia co mate radi, tak sa jej/jeho treba priamo ale jemne spytat ci mozem to a ono. Sledujte svojho partnera (aj ked je to niekedy tazsie), nezabudnite na neho a dajte mu najavo ze ste tam spolu. Malo by to skoncit zhruba naraz, aby sa dvaja odbaveni nemuseli pozerat na dvoch v akcii. Je dolezitejsie skoncit naraz ako sa za kazdu cenu dokoncit!
6. Po tom. Co najskor to rozpustit, ziadne zbytocne vztahy ci kamaratstva, na to mate svojich kamaratov. Tito su na trtkacku. Ak boli tak super, ze to chcete zopakovat, pozor, aby to nebolo moc casto a nesmie sa z toho stat kamaratstvo, spolocne dovolenky atd., inak riskujete emocionalnu zapletku. Idealne ak su z druheho konca republiky a stretnete sa raz za 1/2 roka na neutralnej pode.

Sexu zdar :-)

sex!rýchlo!sex!:*

Oooooooooo mám práve pohlavný stik ooooooch to je supeeeeeer oooooo oráve mi dvaja chlapi vylizujú piču oooooo:*

Kludas

Ahoj Seina..cital som Tvoje nazory a suhlasim sTebou....som stastne zenaty uz 25 rokov....a nikdy sme nemali sex do stvorky...Vy ste to uz vyskusali? Nasli ste uz niekoho?...tak by som potreboval sa sniekym o tom porozprabat a neviem s kym....