prosim poradte..chcem uz konecne vyhrat nad obezitou

Príspevok v téme: prosim poradte..chcem uz konecne vyhrat nad obezitou
bojovnicka

Mam 19 rokov,vysku 175 a vahu 73 a mojim problemom su boky...brucho nemam velke skor take plochsie, zadok a stehna...a velkym problemom je celulitida.=(asi pred 2 rokmi som vazila 58 aale teraz neviem a neviem dat kilo dole =(zacala som bicyklovat na stacionarnom niekedy 30,40 a ked vydrzim aj 50 minut..kazdy den...zacala som sa citit lepsie tak som nevydrzala a odvazila som sa..a vaha mi mierne stupla..=(nejem vyprazane ani masne a v poslednej dobe ani sladke...ale sice je pravda ze zase jem pecivo...je mozne aby som za mesiac a pol schudla 10 kil?prosim vas velmi pekne o rady ktore bez problemov mozem cvicit doma..alebo stravovat sa nie nejako specialne...aby som konecne videla vysledky

macko

ahoj ja som schudol zo 105kg to bol moj maximum na momentalnych 77-80 ta vaha sa stale pohybuje patrym kludom co priberu aj s pohara vody, skoro som nejedaval pil len cistu vodu a mineralky ziadne sladke ani slane a vyhybal sa masu ... vaha mi stale kolise ked si nedam pozor, aj za vikend mi neroby problem pribrat 3 kg a to jem ako "obycajny" clovek... nebavy ma to stale kontrolovat co jem ale keby to nerobym tak sa dostanem znova na tu "magicku 105" chcem ti povedat aby si bola opatrna pri tom chudnuti lebo si mozes viac ublizit ako pomoct ale ked uz chces zacat tak radimti vysad vsetky tie sladke malinovky caje a vsetko co ti povypiti zalepi pery lebo potom budes len viac smadna a hladna daj prednot cistej vode zelenine ovociu a dolezite je aj maso ale kuracie ale treba jest aj cervene maso ziadna slanina a pasteky a podobne a maso najlepsie varene take bez omacok a nicoho lebo s toho sa najlepsie pribera.nedavam ti radu ako sa znicit len ti chcem povedat aby sibola opatrna, niektorym chalanom sa dokonca viac pacia vatsie zadocky ekd vie ze ju je zaco chytit ale rob to koli sebe ked uz a nie koli niekomu. bud opatrna a vela zdaru

doremi

cau BOJOVNICKA ,ja ked som scela schudnut tak som uplne vyradila biele pecivo a nahradila ho takym speci chlebikom neviem uz presne aky to bol ale nepriberala som od neho.jedla som citrusy ,ovsene vlocky a kazde rano som pila jablcny ocot,resp.1 polievkovu lyzicu j.octu do 2dcl pohara s vlaznou vodoua pridala som cajovu lyzicku medu,lebo to nie je prave to najprijemnejsie co som kedy pila.ale uuzasne sa mi od toho upravil metabolizmus.no nepi ten jablcny ocot dlho ,iba tak 1 az 2 tyzdne a potom si sprav rovnako dlhu pauzu. okrem toho pi dostatok vody a mozes namiesto sladkeho cerealie s medom a s ovocim jest a jogurty nizkotucne,vesele chudnutie.P.S.skus soju a tekvicove,lanove a slnecnicove semienka :)

poliewoocka

Ahoj bojovnicka,
ak chces a mas cas a chut, precitaj si moju temu PODTE SCHUDNUT ZDRAVO A UDRZAT SI HMOTNOST v sekcii Chudnutie, dieta:)Je tam mnoho rad a tipov...

poliewoocka

Ahoj bojovnicka,
ak chces a mas cas a chut, precitaj si moju temu PODTE SCHUDNUZ ZDRAVO A UDRZAT SI HMOTNOST v sekcii Chudnutie, dieta:)Je tam mnoho rad a tipov...