Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vynechanie 7 dnovej prestavky

alica7

mne to tak s laurinou vzdy fungovalo ked som potrebovala oddialit ... raz zacas sa to da (1-2x do roka), urcite lepsie nez brat ine oddalovaky ... teraz uz hak neberiem, bo je to celkovo svinstvo

suk

ahoj,no ja berem HAK REGULON,tiez sme isli k moru a zobrala som dve balenia po sebe bez prestavky,nic sa mi nestalo a kramy dosli po dvoch baleniach normalne jak mali,aj gynekolog mi povedal ze sa nic nestane a ze niektore zenske to beru aj pol roka v kuse lebo nepotrebuju kramy,inak na oddialenie kramov su napriklad tabletky Noristheron

silvikl

mmmm123:pouvažujem nad tým,dakedy si "dám" krámy.ďakujem ináč :-) ale neviem,vieš,sú všelijaké názory,tvoj je iný,iných je iný,ešte sa spýtam gynekologičky,čo ona na to.no moja mama robí v zdravotníctve a nevidí na tom nič zlé.aj jej kamarátka berie vkuse,lebo musí.keby to bolo také škodlivé,tak by to predsa nemohla a nerobila,sám lekár jej to navrhol,lebo mala strašne bolestivu a povedal,že najlepšie ked nebude mat vobec kramy,aby nemusela tak trpiet a nehovoril nic o tom,ze to je zle. Ja beriem uz dva a pol roka Novynette

mmmm123

silvikl ak si nechces sposobit vazne problemy tak si davaj prestavky ako sa maju a maj menstruaciu, ta nie je len o vajicku, telo sa nan kazdy mesiac pripravuje, vyrobi vystelku maternice pren a ono ked sa neuhniezdi, vystelka musi prec a byt nahradena novou dalsi mesiac...si predstav ze by si smetny kos nevynasala len ho nechala zatvoreny plny na pol roka...ako to v nom bude vyzerat? tak ako po prvom tyzdni? ved rozmyslaj dievca...teraz to robis len chvilu tak ti este nic nie je, pockaj po pol roku....

a az budes chciet mat deti a nebudes moct kvoli tomu ze si bola raz hlupa, budes este plakat...

baby

midsummer no ja neberiem tu tvoju, ale vo vseobecnosti by to malo platit ze by si nemala dostat...
silvik to fakt ju beriese vkuse?? no ja by som si teda netrufla, len aby si to potom nelutovala..

midsummer

silvikl a ty tiez beries Laurinu lebo niektorym babam pridu kramy aj napriek vynechaniu 7 dnovej prestavke a beru ine tabletky

silvikl

ahoj,ja uz druhy messiac beriem antiku vkuse,lebo mi vadia kramy,nemam bolesti,ale proste kramy su vec,ktora je uplne na nic,a totalna kravina je ze to precistuje organizmus,to akoze nechapem,preco by to malo cistit organizmus,ked to iba praskne uvolnene vajicko...?? ked to beriem vkuse,vajicko sa mi vobec neuvolni..zijem v pohode,nemam ziadne problemy,bez kramov mi je super,ani organizmu to neskodi,ako si mnohi myslia,same bludy proste....samozrejme,ked budem hciet dieta,tak s tym prestanem uplne,to je jasne..

baby

no ked neprestanes brat tak by ti nemali prist.. mne neprisli.. iba som mala taky pocit ma pobolievalo brucho.. som ich dostala az ked som dobrala ten druhy balik...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vynechanie 7 dnovej prestavky - Fórum - ZDRAVIE.sk