Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opak flegmy - az nezdravy stres

Príspevok v téme: Opak flegmy - az nezdravy stres
jcvd

Mam taky problem, ze ked je nejaka situacia...uvediem priklad:...prve rande, skuska v skole, pohovor do zamestnania....tak uz den predtym vecer citim taky nepokoj..ale este to je v pohode...no ale rano, akonahle sa zobudim...daco strasne:(....stres, uzkost, napätie, stiahnuty zaludok..no proste des!...neviem ako tomu zabranit, predchadzat...viem, ze to tak isto preziva skoro kazdy z nas..ale ja to prezivam, akoby mi islo o zivot.....poradte, co robite a ako sa spravate v podobnych situaciach,aby ten stres a nervozita bola co najmensia, dik

iris _

no baby ja tiež viem takto stresovať. ked ma príst do prace kontrola/ napr. SOI, zo soc. poist, DÚ/ týžden nežijem, a v ten den som skoro mrtva.
nie ste sami, ale co s tým?

lubica 2

no to ma podrž! ako keby si opisovala mna. presne to preživam.už den udalostou som nervozna. a mam malu triasku. a v ten den od rana ma boli žaludok, nedokažem jest, triašku mam velku a som akoby cela stuhnuta./ take svalove napatie/. neviem či je to trema ale mam to aj ked sa mam stretnut s priatelom a to sa na neho tesim, a aj tak som nervozna. ja viem, že su na to lieky ale hovorim si, ze to zvladnem bez nich, lebo nechcem byt zavislá, ved co bude ked budem starsia a potom mi nebudu zaberat. ten kdo taketo neprežil nevie ako to vie znepríjemniť život. a to strašne.

iva20

zajdi za lekarkou, nech ti nieco predpise, pocula som o liekoch, co si nechavaju predpisovat decka pred skuskami na ukludnenie...alebo na odburanie stresu je dobry sport, chod si vecer pred skuskov zabehat :)

kostlivec

ja som tiez strasna tremistka, vtedy pijem magnezium (sumivu tabletku) aj vecer pred tym aj rano. trochu to pomaha, lepsie ako nic...

bezdiety

-vyrážky?hm?zaujímavé,lebo niektorí lekári to ordinujú práve proti vyrážkam
-ja mávam stresy tiež, a hlavne pred skúškami,neriešim to žiadnymi liekmi, "ale krvi by sa mi nedorezal nikto"

[zruseny12]

kup si z lekarne B-komplex forte,ten ti stress zmierni a ked ides na pohovor, skusky atd.tak si to nepripominaj stale dookola v hlave viem,ze je to tazke,ale musis mysliet aj na ine veci,lebo stress si privolas myslienkami....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opak flegmy - az nezdravy stres - Fórum - ZDRAVIE.sk