Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kuchynská linka

renyy

V Drevone som si tiež vybrala, už len na nu našetriť :/ ale radšej si priplatím ako kúpit niečo najlacnejšie a nekvalitné

Vivien331

Ja som si nechala robiť linku na mieru, tie kalsické panelákové nemožem ani vidieť. Mala som konkrétnu predstavu o vzhľade i kvalite, takže iná možnosť nebola. Bola síce drahá ale je podľa mojich predstáv

Simisek

Aj my sme si kuchynskú linku zostavovali sami podľa našich predstáv. Zabralo to síce dosť času ale máme naozaj originál

Katarina 41

My máme skoro všetok nábytok zo sconta a sme spokojní. Máme malú kuchyňu takže potrebovali sme malú kuchynskú linku a v sconte sme si ju vybrali za podľa mňa výbornú cenu

linka331

My máme za necelých 530 eur kuchyskú linku od www.novynabytok.sk V cene bola aj pracovná doska a je super. Štýlová, jemná a kvalitná.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kuchynská linka - Fórum - ZDRAVIE.sk