Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kuchynská linka

Steffie

My sme si do bytu, ktorý dávame momentálne do nájmu dali linku sektor z drevony a mali sme celkom obavu ale napokon prišla veľmi podarená a aj vypadá kvalitná a cena veľmi pohode zatiaľ spokojnosť

Michael

Dobrý deň, môžem sa opýtať, či niekto nemáte skúsenosť so značkou Gorenje? Vyrába všetky spotrebiče do kuchyne a majú moc pekné linky. V lete sa chystám na veľkú rekonštrukciu tak pomaly vyberám kompletne novú kuchyňu so všetkým. Celkom sa mi páči prevedenie Nola, tu www.gorenje.sk. Počítam s tým, že to bude poriadna investícia, preto by som najskôr rád uvítal niečí osobnů skúsenosť než sa do niečoho pustím. Budem veľmi rád keď niekto poradia buď so značkou alebo prevedením. Ďakujem.

susana2

Ahojte, no my sme si teda nechali urobiť tú kuchyňu u zubro.sk a bol to dychberúci výsledok, naozaj si poradili aby tam bolo dosť miesta a kuchyňa je presvetlená a veľmi živá, lepšie ešte než som videla v rôznych katalógoch.

Taať

Dobrý deň,
chcem sa spýtať na váš názor lebo idem prerábať dom .Neviem sa rozhodnúť lebo celý dom bude v rustikálnom štýle ale neviem či dať kuchyňu rustikálnu alebo modernú. Ja by som radšej modernú ale neviem či sa nebudú biť dva štýly a nebude to nevkusné . Ďakujem už vopred za radi a názory.

Blíži

Ja mám už 6 rokovčeskú kuchyňu Hanák. Kupovala som ju na odporúčanie v košickom interiérovom štúdiu www.h8.sk a som maximálne spokojná. Nič sa nekazi a navrhlimi ju fakt skvelo nadčasovo

cica

Ak vám možem poradiť, tak ja mám už druhú kuchyňu od firmy PROMA NITRA a som nadmieru spokojná, tá prvá kuchyňa má už sedem rokov a este sa mi nestalo že by sa mi nečo pokazilo odlupilo, je stále ako nová, ked mám návštevu tak aj po rokoch mi ju chvália. Druhu kuchynu si dávali moji rodičia do nového domu a nemju s nou problémy, dokonca si ešte dali niečo aj dorobiť do nej po roku, a firma im vyšla v ustrety, spravila im to z toho istého materiálu, nebol žiadny problém. Su tam milý ludia ktorí poradia, montážnici spravili dobru robotu. Viem len vrelo doporučiť.

Deee

my sme kupovali s decodomom v Poprade, a pristup na jednotku, dokonca nam nechali aj listu navyse keby sme potrebovali vymenit

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kuchynská linka - Fórum - ZDRAVIE.sk