Kuchynská linka

Karmavitazi

My máme za necelých 530 eur kuchyskú linku od nabytok-aldo.sk. V cene bola aj pracovná doska a je super. Štýlová, jemná a kvalitná.

Steffie

My sme si do bytu, ktorý dávame momentálne do nájmu dali linku sektor z drevony a mali sme celkom obavu ale napokon prišla veľmi podarená a aj vypadá kvalitná a cena veľmi pohode zatiaľ spokojnosť

Michael

Dobrý deň, môžem sa opýtať, či niekto nemáte skúsenosť so značkou Gorenje? Vyrába všetky spotrebiče do kuchyne a majú moc pekné linky. V lete sa chystám na veľkú rekonštrukciu tak pomaly vyberám kompletne novú kuchyňu so všetkým. Celkom sa mi páči prevedenie Nola, tu www.gorenje.sk. Počítam s tým, že to bude poriadna investícia, preto by som najskôr rád uvítal niečí osobnů skúsenosť než sa do niečoho pustím. Budem veľmi rád keď niekto poradia buď so značkou alebo prevedením. Ďakujem.

susana2

Ahojte, no my sme si teda nechali urobiť tú kuchyňu u zubro.sk a bol to dychberúci výsledok, naozaj si poradili aby tam bolo dosť miesta a kuchyňa je presvetlená a veľmi živá, lepšie ešte než som videla v rôznych katalógoch.

Taať

Dobrý deň,
chcem sa spýtať na váš názor lebo idem prerábať dom .Neviem sa rozhodnúť lebo celý dom bude v rustikálnom štýle ale neviem či dať kuchyňu rustikálnu alebo modernú. Ja by som radšej modernú ale neviem či sa nebudú biť dva štýly a nebude to nevkusné . Ďakujem už vopred za radi a názory.

Blíži

Ja mám už 6 rokovčeskú kuchyňu Hanák. Kupovala som ju na odporúčanie v košickom interiérovom štúdiu www.h8.sk a som maximálne spokojná. Nič sa nekazi a navrhlimi ju fakt skvelo nadčasovo