vaha,vyska ....chudnutie :)

gracy

ach jaj je mi som sa skoro rozrevala ked som si dneska obliekla rifle a mala ist von nenormalna rit! ale som tu a teraz aby som mohla veci zmenit a aj ich zmenim. moj problem je taky ze aj som schopna sa pekne vzorne stravovat ale pride den ked sa brutalne prezeriem a som spat:( skuste mi poradit ako mam prekonat tento problem.... inak 173cm 69kg

ivanka_83

nezabudnite na to, ze nastrocne maju nizsiu vahu nez starsie baby..je rozdiel byt v puberte a dospela zena.takze.ja mam 25.162 cm vysoka a este mam 5 kilo nadvahu po porode.moj ciel je 50 kg.uz som 15 kg dala dole...ale jedenim slahacky alebo pudingu to nebude..

skinny

ešte niečo teraz mám ideálnu váhu keby som mala menej ako 55 tak som už v podvýžive, ale ja tak vobec nevyzerám práveže mám silné stehná, boky, aj malé bruško takže nie je to len o váhe.... ked meriam 175cm a vážim 56kg to neznamená, že mám anorekticku postavu!!!!

skinny

pre tých čo píšu tieto frázy hladovka=jojo efekt.....každí sme iní.........ja som držala hladovku 2 dni 3 den som sa najedla , ale normálne žiadne prežieračky...... a váha ostala stáť a stále stojí inak 175 cm váha 56kg

orchidea18

Mam 58 kg, 168 a tiez chcem mat asi 52. S tým nesúhlasím, ze byt spokojna taká aká som. Ako nie je to zlá postava, ale mne sa páči štíhla, tak moj sen je byt stíhla. A viem ze mam nadbytočné tukové tkanivo na zadku, stehnach a bruchu.

anka

no ja som 5mesiac po porode mam 42rokov meriam 153cm a 54kg tak si myslim ze mozem schudnut iba doteraz mi kazdy radil inak nejest chlieb,dodrziavat oddelenu stravu a uz mam v tom zmatok zacala som aj cvicit