Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MAYBELLINE "pure powder" a dalsia kozmetika

sonka

jamajajka
27/08/2008 14:16
a pokial nemas akne, iba obcas nejaku vyrazku, ale inak cistu plet, tak make up al. puder zbytocne nepouzivaj.
- nepovedala by som, že je to zbytočné. Ja vyrážky nemám a pleť mám čistňu, napriek tomu make - up používam. Nedávam si ho veĺa, len trošičku na zvýraznenie kladov a prekrytie malých nedostatkov - jemné pehy. V každom prípade sú make - upy dobrou voľbou. V lete sa veľmi neodporúčajú používať, akurát ešte dobré sú tie, čo obsahujú uv filter, pretože pleť ochránia pred slnkom, ale v zime sú dobrými pomocníkmi, lebo pleť ochránia pred mrazom. Sú tiež aj hydratačné make - upy, atď. Proste ak má žena leúpší make - up, tak jej to pleť neničí a nezaťažuje, ale práve naopak.

saoirse

nuz, od maybellinu som vyskusala wonder finish (prilis slaby na prekrytie akne, aspon pre mna a mam akne nieco medzi strednym a lahkym, kedze mam len flaky povacsine), dalej som mala affinitone - ten bol celkom fajn ale dost sa usadzal a bol mastny, a este som vyskusala daco maybelline pure taky zeleny, moj uplne prvy, bola som s nim spokojna, na zaciatok odporucam, dobre kryje no nezabudni si ho po naneseni rozotriet stetcom, lebo sa zacne tiez velmi usadzat a hlavne ak mas suchu plet supe sa, takze na vsetkom vlastne vidim nieco negativne...:D ale skus ho, ja si ho planujem ist kupit znovu, lebo osm ho uz davno nepouzivala, ale moze mi niekto poradit, ktory puder znacky maybelline sa mi k nemu hodi?

madison

no ja neviem ... neprepudrovat si tvar ?ved sa lesknem .. a tie necomedogenne pudre , ved tie neupchavaju pudre .. nie?

jamajajka

qqqqq - jedno nechapem, ako mohli zostat jazvy kamaratke koli pudru? riadna blbost, mohli jej zostat po vyrazkach ktore boli neodborne vytlacane, ale nie po pudry...a este nieco, pory upchava aj make up, aj puder, takze je to jedno...

jamajajka

qqqqq - jedno nechapem, ako mohli zostat jazvy kamaratke koli pudru? riadna blbost, mohli jej zostat po vyrazkach ktore boli neodborne vytlacane, ale nie po pudry...a este nieco, pory upchava aj make up, aj puder, takze je to jedno...

madison

diks .. leila .. sksim ked mi dojde ten co pouzivam teraz (miss sporty so clear ) len skoda ze je len jeden odtien

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MAYBELLINE "pure powder" a dalsia kozmetika - Fórum - ZDRAVIE.sk