Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Život so svojimi rodicmi

[zruseny12]

tiez mam syna 18-19rokov a odisiel do podnajmu...zo zaciatku mi to nebolo jedno,ale pochopila som,ze keby som ho zdrziavala doma nebolo by to dobre...a nakoniec aj ja som odisla z domu v 19-nastich....a ma svoju izbu stale k dispozicii,keby sa rozhodol vratit...

varta

Danuska daj rodicom cas ja som nebola lepsia ked mi dcera odisla z domu a ty raz tymto ako mama prejdes tiez.Moja dcera si ma vycepovala ked odisla na rok do zahranicia a ja po navsteve u nej som pochopila ze sa o nu az tak bat nemusim,hoci aj dnes v noci mam myslienky vselijake.Ste uzasne odvazne ake sme my neboli a ja vam fandim drzte sa a nedajte sa.

varta

mirka viem,ze si chces zariadit zivot podla svojich predstav a mat slobodu,ale nebud smutna a najdi si privat,ak tak tuzis po nezavislosti a inak ak ta kontroluju znaci to ze im na tebe zalezi a maju ta radi,aj ja mam deti na VS.

danuška

ja už na vysokú chodím, v tomto šk. roku budem končiť. tiež som chela bývať na internáte, ale nedostala som ho. mohla som denne cestovať do blavy, lebo nebývam tak ďaleko, ale radšej som si našla brigádu a bývam v prenajatom byte s ďalšími študentami. ani to nie je bohviečo, tiež sa musím prispôsobovať, ale chcela som byť už konečne bez rodičov. neviem, čo je lepšie, asi by mi najviac vyhovovalo, keby rodičia aspoň trocha zmenili prístup ku mne a mohla by som s nimi bývať naďalej. najviac mi vadí, že sa o mňa stále boja a keď ma majú na očiach, ustavične sa zaujímajú o to, či som v poriadku, či idem von so spoľahlivými ľuďmi atď. o tom, že by som v ich očiach mohla byť už konečne dospelá, nemôže byť ani reči. ale to je asi chyba a nedostatok všetkých rodičov.

mirka2323

radosti- žiadne, stále len obmedzovanie, nemám žiadne súkromie, musím stále na nich brať ohľad a kontrolujú ma. teraz pôjdem na vysokú a tešila som sa že budem bývať na internáte preč od rodičov, a oni mi ten internát nedajú lebo tam nemajú dosť miest!! tak neviem čo budem teraz robiť.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Život so svojimi rodicmi - Fórum - ZDRAVIE.sk