Ranky na vagine...

imka8

V den menstruacii ma velmi svrbela vagina a na druhy den rano sa mi spravili male trhlinky ktore neskutocne stipali no po 2-3 dnoch zmizli a spravili sa nove do toho prisla mykoza na to som pouzila Canesten-Combi tabletu a mastickou som si natierala mykoza presla ale trhlinky som mala uz iba po sexe.kupila som si aj Lactacyd. trvalo to cca 2 mesiace vsetko bolo fajn mastila som si to mastickou trhlinky presli uz ani po sexe som ich nemala az zas kym som nedostala menstruaciu sa objavili v ten den zas a gynekolog vas neosetri ked mate menstruaciu :/ uz neviem ze co ..

kristina912

takyto problem som riesila minule leto,preslo mi to,az ked som si kupila v lekarni ROSALGIN-je to volnopredajna roztokova emulzia,musis si k tomu kupit aplikator a je to na vyplach,10 sackov stoji asi 200sk...mne to fakt pomohlo...

lucka

ahoj mne sa minuly tyzden take spravila trhlina a po takych piatich dnoch sa to samo zahojilo aj ked to stipalo ale je to ok.ale skus dat na radu inych a zajdi ku gynekologovi

svetlana6

tiez hlasujem za mykozu. ja som to mala tiez ako sprievodny znak mykozy. take male ranky (akoby porezane) a dost to stipalo. tu pomoze jedine gynekolog, ktory predpise tablety, mast... a samozrejme je vhodna aj prevencia, aby sa to neopakovalo. uz sa to tu rozoberalo, daj si do vyhladavaca napr. vaginalna kandidoza, prispevkov je tam az az. drzim palce, nech to skoro pominie :)

zufalaa

dobry den. uz dlhsi cas ma straasne svrbi vagina. je to po menstruacii a po sexe je to neznesitelne uz tam mam aj take male ranky ktore svrbia a zaroven stipu. co mi je :(

bolestivaaa

dakujem kukina, hned dnes si kupim ten repik a vyskusam, vitamin c som si akurat dala... dufam, ze to pomoze.

kukina

tak vies,ze kazda rana potrebuje svoj cas na zahojenie...skor by som vyskusala ten repik...nic proti harmanceku...bylinky su dobre riesenie.a skus aj vit.C.podporuje hojenie ran.nech ti to prejde.