Chudnutie a Inspiracia!

Príspevok v téme: Chudnutie a Inspiracia!
x))sjuzie

Mno takze...moja situacia je takato..vyska 170 cm a vaha ehm hm 85....mam 14..no a chudnem dost dlho a matka uz nevie ako co robit tak sme sa dohodli,ze ak schudnem na 69 kg....mozem si dat pearcing do jazyka...ale len ked budem mat 69.takze....mooja otazka:)..co by ste mi poradili,pri com sa najlepsie spaluju tuky,pri com sa najlepsie chudne a tak no:)...schudnut to do cca 4 mesiacov:)

majkaaa

Najspoľahlivejšie schudneš,ak začneš so zmenou stravovania. Nevynechávaj jedlá,to vedie k spoľahlivému ukladaniu tukov. Jedz každé cca 4 hodiny. Raňajky a obed majú tvoriť zhruba dve tretiny energetického príjmu za deň. Potom už len ľahšie. Nejedávaj sladké jedlá,hlavne sladkosti,viditeľne mastné jedlá. Miesto hranolkov,varené zemiaky či ryžu. Kde môžeš,chodievaj pešo,doma pri CD si tancuj až do spotenia,cvič cviky na spevnenie tela. Ak si zvykneš na pravidelnosť v strave a pohybe,tak už si tú novú figúru určite aj zachováš. Klasické diéty,kde sa jedáva veľmi jednostranne vedú k jojo efektu,t.j,za chvíľu to máš naspäť aj s prídavkom. Ja som takýmto spôsobom dala dolu 25 kíl a držím si to už cca 5 rokov.

hoska

mozes drzat nejaku dietu...trebars tuna s babami 90 dnovu rozlisovaciu...no a urcite musis vela cvicit.....pretoze aj ako budes chudnut tak koza zostane natiahnute a to nechces...takze cvicit cvicit cvicit...a urcite obrovske mnozstvo tekutin...myslim cistej pitnej vody...vyplavi vsetok bordel z tela a bunky vodu potrebuju...hlavne pri fyzickej namahe toho vela vypotis...takze vela pi....cistej vody...odporucam vela zeleniny a ovocia...jest castejsie a v malych mnozstvach a nieto do seba nahadzat...pri pomalom jedeni sa zaludok citi skor nasyteny...
vyhybaj sa mastnym slanym a tazko stravytelnym jedlam a skus jest najneskor o takej 17-18 hodine...a to tiez len nieco lahke...ovocie, salatik zeleninovy...nizkotucny jogurt, cerealie...a hlavne castejsie jest...aj kazde dve hodiny..ale len malinko...pre zaludok je to lepsie...nenatrapi sa tak s travenim...a papaj pomaly...vychutnja si kazdy kusok jedla..
drzim ti palce...mas prazdniny tak sa ukaz na zaciatku roka vynovena a v super forme...drz sa