Moze byt z unavy horucka?

Príspevok v téme: Moze byt z unavy horucka?
janika

ahojte, vcera som bola 12 hodin v praci a narobila som sa ako tava, sedela som asi za 12 hodin 20 minut...ked som prisla domov bolel ma kazkdy kusok tela.....no a potom v noci som dostala zimnicu, zmerala som si teplotu a mala som 37,8, moze to byt z toho? pretoze necitim ze by na mna nieco liezlo, hrdlo ma neboli ani nic, len som dnes unavena vsetko ma boli ledva chodim....poradte nieco, vdaka

joni_

hej, je to mozne od unavy, pri vycerpani moze prist aj horucka, ja som to mala kedysi po posilovni v skole, telocvikar to trochu prehnal na to ze sme tam boli prvy krat, mala som potom horucku a riadnu svalovicu...
vycerpanie moze sposobit kopu veci co som si nikdy ani nemyslela, zistujem to az teraz pri mojej diagnoze CFS a este stale ma vedia niektore veci prekvapit

RNG

V tele mame plno roznych bakterii a virusov. Pri prilisnej unave je telo vycerpane a nestaci sa branit, tak sa tie svicky rozmnozia a sposobia horucku.
Telo sa ale obvykle rychlo z toho spamata.
Pomozne su stressB, vcelia materska kasicka(royal jelly), a samozrejme normalne jedlo a spanok na regeneraciu.