Rakovina

milanca

boli ale neviem kde lebo nechcela aby sme sa trapili ale boli kdesi ja som jej a jej muzovi vytlacila vsetko o tom to o celej mojej debate tak povedali ze vyskusaju vsetko ale jej aj ktosi predpovedal ze umrie taka mlada a taka chora a dakujem za vsetko

vecernica

Ahoj Milan c
Moja stara mama mala tuto rakovinu .Odmietla ist k lekarovy ,{zacala jej oko 40 ky} nic nikdy nebrala a dozila sa bezbolestnej smrti v normalnom veku { 75 rokov}.Treba aby sa dostala zo zapalu pluc..mozno to je nasledok chemoterapie. Ak to prekona tak to bude potom snad len lepise a lepsie.Citala som dokonca ze ludia zo zapalom pluc by sa mali hybat co najviac aby sa neusadzoval a pluca sa preventilovali. Ja sama som prekonala 4 zapaly pluc. chodila som ale normlane nakupovat a pobyte,viem keby som lezala tak sa s toho moc nedostanem,,lebo som mala jeden velmi tazky.Bol virozny takze som sa liecila atb,co nezaberali a vyliecila som sa bez nicho ,,po dobrani antibiotik tyzden. Vyslovene mi Antibiotika len skodili.

RNG

znicena kostna dren radiaciou a chemoterapiou potrebuje silne prostriedky na obnovenie, superjedla, lebo pri prilis znizenom pocte bielych krviniek kazda nakaza je vlastne smrtelna.
Masivne davky collostra(3x10 gramov)
zelene zmesy ako napr Good N Green, alebo Lifes Green, 20 gramov + denne, pripadne 2x denne,
astragalus 2x1 gram pre istotu proti plesniam, ktore prispievaju k niceniu kostnej drene po atb liecbach,
a caj z lapacha(2 lyzice do litra vody, povarit 15 minut , odstat niekolko hodin).
Davka beta glukanov musi byt najmenej 3x400 mg(pozri na Agaricus blazei, 1 kapsula ma 275 mg betaglukanov, odporucam 3x2 denne)

To vsetko by mala brat okamzite na podporu imunity a regeneraciu kostnej drene.Lebo vyzera to na to, ze uz sa vezie dole a samo od seba sa to uz nezlepsi.

DESmodka

milanca aj moja mamina ma rakovinu, tak viem co prezivas, ja vam drzim palce aby to dobre dopadlo. My uz sa trapime vyse roka a pomalicky ju zdolavame, hlavne je aby sa nevzdala...

milanca

ten je na zaciatocnom stadiu to sa zistilo vcera zacala kaslat inak v stehu sme uz od aprila obavame sa toho najhorsieho prosim radte co stym dik aj za povzbudenia