Tehotensky test kedy sa moze robit?

Príspevok v téme: Tehotensky test kedy sa moze robit?
siminka

chem sa len spytat ci nevadi ked sa robi tehotensky test mesiac po styku??? dufam ze vyde pravdivy heeh lebo som si ho robila dnes a vysuiel chvalabohu negativny ale je odvtedy uz mesiac sak vysiel spravnee prooisim povedzte mi kedy je najepsie rtobit test a ci nevadi ked sa robi tak neskoro len to chem vediet:)
dakujem

beika 111

ahojte chcem sa spytat kedy si mozem urobit tehotensky test ked od zacitku augusta mame nechraneny sex velmi tuzime po dietati dvkakrat nam to nevyslo

jankaaaaaaaa

tak tam je dost vysoke riziko otehotnenia ked mala akurat plodne dni a pokracovali ste v sulozi po tvojej ejakulacii. vyvolavacka su len hormony, takze to "potrat" nesposobi, mozno narusi plod, ale nemyslim zeby hormony nejako vplyvali na plod po takej stranke

AdamKrt

haco6: vzhladom na to, ze ste nepouzivali antikoncepciu, mas uz asi vyjasnene, ze chces byt tatkom, tak Tvoja otazka je uplne irelevantna. Chod na pivko a tes sa zo zivota, ze mozno budes otecko :)

Tehotna moze byt, niekedy sa prihodi. Na druhu stranu zo statistickeho hladiska neni oplodnenie vacsinou dnes bezproblemove, takze na Tvoju otazku si odpovies aj sam, ak si hodis mincu :)

haco6

Cawte...vie mi niekto z vas poradit???...mal som s priatelkou pred dvoma dnami styk...mal som co to v krvi....aler viem ze som sa spravil az von...teda ni do nej...ale potom sme pokracovali v sulozi...akurat mala plodne dni....moze byt tehotna,??a kedy by si mala spravit prvykrat tehotensky test?....ak je tehotna vyriesi to vyvolavacka???ci???

mucirko

chcela by som sa opytat,po kolkych dnoch si mozem spravyt test ak som mala nechraneny sex,snzime sa o babo a sme nedockavy.dakujem

vcielka maja

dobry den,chcem sa opytat,ci si mozem urobit teh.test na desiaty den od pohlavneho styku,ked sme mali nechraneny styk a podla mojej doktorky som mala prave vtedy plodne dni,teda presnejsie ci mozem byt uz tehotna,po akej dobe teda po kolkych dnoch,je schopny test uz zaznamenat tehotenstvo,?