Tehotensky test kedy sa moze robit?

Príspevok v téme: Tehotensky test kedy sa moze robit?
siminka

chem sa len spytat ci nevadi ked sa robi tehotensky test mesiac po styku??? dufam ze vyde pravdivy heeh lebo som si ho robila dnes a vysuiel chvalabohu negativny ale je odvtedy uz mesiac sak vysiel spravnee prooisim povedzte mi kedy je najepsie rtobit test a ci nevadi ked sa robi tak neskoro len to chem vediet:)
dakujem

niekto

miki23 test si urobit mozes ale na jeho vysledok by som sa v ziadnom pripade nespoliehal

ak mas v letaku napisane ze po piatich dnoch je schopny to detekovat tak sa to mysli 5 dni po oplodneni a to moze nastat aj 3 dni po poh. styku

miki23

ahojte baby.s priatelom som mala asi pred 5 dnami nechraneny sex a urobil sa do mna.mala som prave plodne dni.menzes mam dostat az o tyzden.mam si uz urobit test?

rada vediet

Anita 11- ovulaciu si nemyslim, ze som mala vtedy a vtedy, ja ju mam taku evidentnu, ze viem presne, ktory den ju mam. Priesvitny hlien, bolest vo vajecniku, steklenie na maternici atd.... Ovulaciu mam normalne 16 den, alebo tak okolo.

A potom sa dostavi menzes o 3 tyzdne, co moze znamenat, ze mam problem s nedostatkom progesteronu, preto nepride do 16 dna ale az po 3 tyzdnoch.

Anita11

Tvoje výpočty sa mi nejako nezdajú. Menzes by mal prísť po ovulácii max. okolo 16. dňa. Podľa čoho si myslíš, že si mala ovu pred 23 dňami. Ak je nepravidelný menzes - dlhší cyklus, ovu býva neskor ako na 14. deň. Napr. ak je cyklus 40dňový tak ovu je cca asi na 25deń. Tehotenský test by sa mal robiť po min.10-tich a viac dňoch od pohlavného styku.

rada vediet

Rada by som vedela, ze ako je to vtedy, ked hoci ma zena nepravidelnu menzes, ktora jej vzdy meska, ale vie presne, kedy ma ovulaciu, ako skoro po ovulke moze test 25tka, ukazat, ci je alebo nie je tehotna.

Moj pripad je taky, ze mavam menzes 3 tyzdne po ovulacii, nie skor. Podla odbornej literatury, mam uz 23 dni po ovulke, cize test by to mal zachytit. Avsak nezachytil,ukazal, negativny vysledok. Jedine, ze ma pobolieval vajecnik a dostavil sa nejaky biely vytok, menzes furt nikde. Mozem byt v tom?Ja si to nemyslim...

rada vediet

Rada by som vedela, ze ako je to vtedy, ked hoci ma zena nepravidelnu menzes, ktora jej vzdy meska, ale vie presne, kedy ma ovulaciu, ako skoro po ovulke moze test 25tka, ukazat, ci je alebo nie je tehotna.

Moj pripad je taky, ze mavam menzes 3 tyzdne po ovulacii, nie skor. Podla odbornej literatury, mam uz 23 dni po ovulke, cize test by to mal zachytit. Avsak nezachytil,ukazal, negativny vysledok. Jedine, ze ma pobolieval vajecnik a dostavil sa nejaky biely vytok, menzes furt nikde. Mozem byt v tom?Ja si to nemyslim...

siamej

to vysadenie moze posobit, vela zenam sa cyklus neustali aj rok po...
ale ked si mala nechraneny styk tak ti neostava len si dat urobit dalsi test. pocas prvych tyzdnov tehu. nemusi ukazat tehotenstvo, ak nemas dost vysoke Hcg.

redmini

Ahojte.Otazka je,ze mrcha mi meska 6 dni a tehot.test som robila,ale vysiel nagativny.S priatelom sme mali nechraneny sex.To,ze som pred troma mesiacmi prestala brat antikoncepciu,moze sposobit meskanie menstruacie kazdy mesiac?

jujka

je mozene ze sa myli test aj ked si ho spravim opakovane styri krat s casovym odspupom po par dnoch? lebo som si kupila jednu krabicku s dvoma, jeden som si spravila rano a druhy o par dni oba negativne, no potom som citala na nete ze to moze byt ze som neni este oplodnena ci co, tak som si kupila druhu zas s dvoma testami a tiez oba negativne,.. co myslite , mate nejaku skusenost???