Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

suchy kolac

poliewoocka

Ja robim zelatinu tak, ze si zmiesam 200 ml sirupu zo sklenenej flase a 100 ml vody, dam varit so zlatym klasom:)

[zruseny12]

co by sa nehodila ja ho robim tiez a robim ho na viac sposobou....len treba mat fantaziu a vediet skombinovat veci....este zalezi aky je,lebo ja robim aj kakaovi aj biely a napol kakaovy a biely...

petulik

nakrájaj ten koláč, daj ho do dózy,kde dáš aj krajec chleba, tak to zmäkne.. ten tvarohový strúhaný koláč robievame aj my, tak ja osobne si myslím, že žiadna želatína, či puding sa k tomu absolúbne nehodi..

petulik

nakrájaj ten koláč, daj ho do dózy,kde dáš aj krajec chleba, tak to zmäkne.. ten tvarohový strúhaný koláč robievame aj my, tak ja osobne si myslím, že žiadna želatína, či puding sa k tomu absolúbne nehodi..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.