CItovy natlak

Príspevok v téme: CItovy natlak
papulko

Ahojte, prosim poradte mi,uz dlhsiu dobu sa mi niekto /blizka rodina/ zdoveruje s problemamy, kt. si viac menej sama sposobila, nechava sa vyuzivat ludmi,po citovej stranke a nanestastie aj financne. Ked som sa snazila poradit, vybafla na mna, ze ja tomu nerozumiem.
Problem je v tom, ze ja mam dost svojich problemov /aj zdravotnych/ a velmi negativne to affektuje mna a mojho priatela. Proste ona stale dookola riesi veci a udalosti a ludi, kt. za do vobec nestoja a stale to predomnou rozobera, proste je uplene zaslepena. A ja som uz velmi casto nahnevana a vycerpana z toho. Niekedy som uz reagovala, zvysenym hlasom a povedala som si svoj nazor, dokonca moj priatel jej povedal, nech ma nezatazuje s niektorymi vecami.
Otvorit oci jej asi neotvorim, ale neviem, ako jej vysvetlit, nech ma s tym nezatazuje

[zruseny12]

tak asi bude taka ako pises,jednoducha a vobec jej nedochadza,ze vam tym ublizuje....a vobec si uvedomuje,ze odchadzate prec?

papulko

no zabavne je, ze uz som jej par raz dala najavo, ze sorry, ale ti ludia, ma vobec nezaujimaju a nechybaju mi. Zostala zarazena, ticho. NO ale na druhy den to zas zacne0)) Fakt mi pripada strasne hlupa a naivna.

[zruseny12]

no prave,tak to prenasa aj na teba....tak ja neviem...musis posudit sama....mozno si to ani neuvedomuje...tazko radit,ked clovek ju nepozna....ja na kamoske vidim,ze je falosna....tak preto som tak reagovala,a tiez som citliva,ale uz mam dost jej takych blbych poznamok...a ktovie co hovori za chrbtom mojim....ja by som jej to aj drsnejsie povedala,ale lutujem ju....

papulko

hm, ked zacne znovu rozoberat kraviny, tak jej jednoducho poviem, nech ma stym nezatazuje, a ze ma to nezaujima.
Dufam, ze to nebude krute.
Inak je to fajn osoba, ale je strasne naivna.

[zruseny12]

vies,ja mam podobny problem tak ta chapem v praci z jednou kamoskou...rano na kolegyne nadava,za hodinu sa na nich smeje a poobede hovori, ze im neveri....par khrat mi to povedala...tak som jej povedala,aby ma do toho nezatahovala....lebo sama neviem ako to vobec ona mysli....ale chapem ta,cloveka to dost zatazuje,lebo tiez mam svojich problemov dost a este riesit jej nalady....:0(((((......zbytocne podla mna....ale ona berie AD a este si rada aj vypije....tak neviem ci jej to posobi na hlavu,alebo co...

amika

Vies preco to posobi na vas vztah? Lebo si to od nej nechas! Ju zato nevin,ona to robi,lebo moze,lebo ty jej to dovolis! Zmen postoj,mysli na seba a svojho priatela,pojde to neboj,len musis chciet,dokazes to...zapamataj si prvorade su tvoje potreby az potom ostatnych,ak pomozes sebe,pomozes ostatnym,chapes? Drzim palce

papulko

len ja som dost citovo zalozeny clovek tiez, a nedokazem veci jednoducho odburavat, a asi aj preto som skoncila so zdrvotnymi problemami, negativna energia sa vo mne hromadi. Ale najviac ma hneva to, ze ju vobec nezaujima , preco ja s priatelom odchadzam co najdalej, a ked som sa jej snazila vysvetlit, ze osoby, kt. ona brani, nam ublizili svojim chovanim, tak nam povedala, ze to mame prezriet nech je pokoj v rodine.((

[zruseny12]

papulko,tak jej jednoducho povec,ze ked tomu nerozumies naco ti to vobec hovori....nech bude pred tebou ticho a hotovo...a povec jej to tak razne ako to povedala ona tebe....a hotovo...

papulko

mam ju stale na ociach(((
nemyslim si ze sa zmeni, uz ma svoje roky, a stale sa nechava vyuzivat.
S priatelom za mesiac odchadzame, ale neviem ako to zvladnem, velmi zle to posobi na nas vztah, a hlavne na mna lebo ja som ta butlava vrba. (