Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vlasy

kamilka

tak ja som dnes bola u kožnej,predpísala mi vodičky na vlasy proti padaniu,uvidím či pomôžu,zajtra mi zoberie krv, a potom podla výsledkov naordinuje dalšie potrebné vyšetrenia

RNG

doplnok vyzivy specificky na vlasy je napr Mega Vitamins for Hair. Odporucal by som ho kombinovat s cajom z praslicky, lebo organicky viazany kremik(Silicone, Si) je tiez potrebny pre vlasy. Alebo cajom z listov zihlavy, aj ten obsahuje kremik.

svetlana6

na vypadavanie vlasov je dobry Revalid (mam odskusane), pouziva sa napr. aj po chemoterapii, aby vlasy co najskor dorastli. ja mam sice vlasy pekne, ale velmi jemne a huste, a hennu som skusala len raz. vlasy sa mi po farbeni z toho tak zamotali, ze som ich potom vobec nemohla rozcesat ani tu hennu poriadne zmyt. takze ja mam s hennou skusenost velmi zlu. teraz pozivam na vlasy sadu gliss kur (teraz tu zltu, na stiepiace sa konceky), predtym som dlho pouzivala tu ruzovu na hodvabny lesk. obe su super, mne osobne vyhovuju a nemozem si ich vynachvalit. dobra je najma ta Gliss kur nezmyvatelna kura v spreji (rozprasovac), len netreba davat vela, aby neostali vlasy mastne. a na lesk je tiez dobre na konci umyvania oplachnut vlasy co najstudensou vodou :)

jana53

Pricin je mnoho, treba ist k dermatologovi - on urobi vsetky potrebne vysetrenia a navrhne terapiu. "Samoliecbou" sa iba pripravujes o kopu prachov a efekt praziadny...

mirka 23

Henna je aj šampón ale na to čo som písala pomáha zábal z Henny. Dá sa kúpiť v DM drogérii (a asi aj v Tescu). Henna sa nemôže dávať ak máš zafarbené vlasy. Musí tam byť pauza aspoň mesiac. Je aj Henna, čo farbí vlasy. Ten šampón od Henny je tiež super, vlasy sú po ňom lesklé.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk