Monstrozna svalovica po pseudo sporte

Príspevok v téme: Monstrozna svalovica po pseudo sporte
skazaton

Ako mam zabranit tomu aby sa mi urobila svalovica na stehne a na chrbte po tom jak skejtujem ? vzdy sa na druhy den nemozem hybat a musim sediet doma :( pomoze strecink alebo take nieco ? a take veci ze fastum gel a bla bla nepiste, ja chcem aby si telo nejak na to zvyklo a nemal som svalovice ,, btw za poslednu dobu som viedol dost sedavi zivot, tak nemoze to byt tym ?:(

iva20

joj, sorac, okuliare mi nieco hovoria, ale nosim sosovky :P tak podstata je, ze ti to pomoze, aspon ciastocne... len tak mimochodom, fastun gel ti na svalovicu nepomoze

hoska

jednoducho ako pisu treba pred sportom a to akymkolvek zahriat svaly=strecing a aj po sporte treba svaly ukludnit=strecing....

iva20

take ako strecing ti asi nic nehovori.. tak odporucam robit pred aj po sporte..vygugli si nieco, a pekne to zacni praktizovat, pomoze ti to

[zruseny12]

ano je to tym sedavim zivotom,mas stiahnute svaly a slachy...musis si ich postupne rozcvicit....ja cvicim kazdy den rano a vecer...nie vela ale cvicim a staci,ze vynecham tyzden a uz citim ake mam postahovane slachy a svaly/len tak mimochodom mam 40-dcat/ale pred kazdym sportom sa treba rozcvicit a aj niekeedy po napr.behu....niekedy som behavala za skolu tak preto to viem...