podviazanie vajecnikov

Príspevok v téme: podviazanie vajecnikov
vanilka1100

ahojte,mam 38 rokov a beriem lieky na cievy a tiez na posilennie srdcovej chlopne. z tohoto dovodu uz nesmiem uzivat HAK. rozmyslam o podviazani vajecnikov.prosim,ktora ste podstupila takyto zakrok teraz niekedy,podelte sa o skusenosti.zaujima ma,ci je potom menstruacia normalna a tiez ci sa tento zakrok hradi a v akej vyske. dakujem

cindy21

mna by zaujimalo, co sa deje s tym vajickom, ked dozrie a uz nema kam putovat, ked vajickovod je preruseny. zostane vo vajecniku alebo kde? neviem, zda sa mi to dost zasah do tela. a viete o tom, ze zena je najkrajsia, ked ma ovulaciu? chcete o to prist?

gabrielitt

Ahoj, sterilizáciu som si dala urobiť po treťom dieťati. Robili mi ju laparoskopicky, žiadne problemy som nemala a bola som veľmi spokojná. Viem,že je jednoduchšie poslať na sterilizáciu manžela, no nie každý manžel je ochotný /môj nebol/. Vnútromaternicové teliesko som neznášala, HAK tiež nie, toto bolo ideálne riešenie a ak je žena naozaj rozhodnutá viac deti nemať, tak to odporúčam.

niekto

nevidim dood preco by to malo ovplivnovat hormony vajecniky sa nevyberaju iba sa odpoja od maternice

tiez si myslim ze by bolo jednoduchsie sterelizovat chlapa
pri najhosom si moze nechat dat zmrazit spermie :)

ajula7

zaujala ma tema,ma niekto skusenosť,či má tento zákrok vplyv na hormonálnu rovnováhu v tele? Ako sa to robí laparoskopicky?

zorisko

neviete mi náhodou poradiť mám 29 rokov a 3 deti, tiež tento zákrok prepláca poisťovňa?alebo musím byť staršia? manžela na zákrok nedostanem-mužská ješitnosť

spageta

ahojte baby. ja sa rozhodujem pre podviazanie vajecnikov, je to pre mna najschodnejsia cesta a tesim sa ze aj takyto zakrok existuje a nepchat do seba rozne hormonalne tabletky. len sa chcem opytat keby som chcela mat niekedy este nahodou dieta mohla by som ho mat?asi nie, co?cakam na reakciu od vas

wwwwww

vanilka, co takto poslat na sterilizaciu manzela? Je to ovela jednoduchsie. Sterilizaciu by som absolvovala jedine pocas cisarskeho rezu...

gabulko

ahoj, ja som tento zakrok podstupila vlani v maji. kedze som mala "len" 33 rokov, musela som si za to platit okolo 3500 Sk. Kedze ty mas 38, malo by to byt zadarmo. Viem tak, ze ak ma zena 35 rokov alebo 3 deti, ma to zadarmo. V nemocnici som bola tri dni, bolo to uplne v poho, ziadne bolesti, menzes je normalny. Kamoska ma sterilizaciu tiez, tiez si na nic nestazuje. Vela stastia. ak by ta este nieco zaujimalo, kludne odpoviem. pekny vecer