Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nazory od roznych ludi:)

remmi

Pre mna je aj ta pusa nevera..My s prietelom sice spolu "spime", ale kebyze niekto s partnerom sexualne nezije-ze az po manzelstve, tak vlastne by ho ani nemohol s nikym podviest nie?Ved pokial by sa nevyspal s nikym druhym..Kebyze sa moj partner s niekym bozkavam, koncim s nim..Ked nema problem s pusou, nebude mat ani so sexom..A alkohol nie je polahcujuca okolnost, skor pritazujuca-pre mna..lebo ked niekto straca zabrany ked je v nalade..ktor mi zaruci, ze vzdy ked si "lupne" nevybozkava alebo sa nevyspi s polkou mesta?Tym nechcem povedat ze tvoj priatel je taky, iba ze pre mna by skoncil a viac by som mu neverila..

zuuzu

no tu pusu dal preto ze bol trosku v nalade a si to asi poriadne neuvedomil ale dolezite je ze to nebolo z lasky. ved je rozdiel pusa a ked sa niekto s niekym vyspi nie?to je uz nevera nie?

Dr jajboli

Ja si zase myslím, keď sa ti tak priznal, tak to pre neho neznamenalo nič. Myslím tá pusa. Ale opýtala by som sa, ako by zareagoval on, keby si si ty dala s niekým takú istú pusu a na základe čoho jej dal tú "pusu"!

[zruseny12]

take pusy sa len tak nedavaju hocikomu...a este to povie?nechcel tvoj priatel aby si ziarlila?alebo nesledoval tym nieco?

zuuzu

ok teda, a ked sa teda ta druha strana zachovala tak velmi kludne...ze proste nic neriesila...tak nemyslite ze teda by mohol on nieco tajit?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nazory od roznych ludi:) - Fórum - ZDRAVIE.sk