Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priedušky

Príspevok v téme: Priedušky
kamil6661

Dobrý deň.Potrebujem poradiť.mám 18 rokov a často som býval aj v detstve chorí...pred asi polrokom mi vyberali krčné mandle kôli zlým výsledkom v krvi, čo mi možno trocha pomohlo ale aj keď nie asi veľmi ..mám Často zápal priedušiek .Niekedy mám husté sople.Ale aj keď vyberiem antibiotiká a preliečim sa ,vkuse mi zatekajú sople a skôr či neskôr mám zasa zápal priedušiek,pobrhliavam.Doktorka povedala, že sople budem mať už vkuse ako mi vybrali mandel..Zas môj otec má vkuse sople lebo to má chronické a ja asi tiež.

mjanik

daj si akupunktúrou preliečiť pľúca-vyliečia sa ti priedušky a zmiznú aj sople!!!To sa ti určite oplatí.

agina

kamil na alergologii si bol???? Mozno si na nieco alergicky a z toho ti zatekaju sople.Vyborne ako prevencia je cajovnikovy olej, dostat ho v lekarni, nakvapkaj si par kvapiek do pohara s vodou a preventivne kloktaj. Vyborne zabera.

Dr jajboli

To ti povedal krčný lekár? Určite je na to nejaká metóda, ako sa tých "hlienov" zbaviť. Veď si ešte mladý a ešte to nie je v takom štádiu, že do konca života! Skús iného lekára! Alebo aj v inom meste!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priedušky - Fórum - ZDRAVIE.sk