Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kradnutie jedla...Je to klaptománia?

Príspevok v téme: Kradnutie jedla...Je to klaptománia?
silvus

Chcela by som vedieť, či aj vám sa stáva taká vec, že kradnete peniaze na jedlo alebo aj jedlo samotné v obchodoch, odkedy máte PPP. Ja som s tým začala odkedy mám bulímiu a netýkalo sa to len jedla, ale brala som aj také veci, o ktorých som vedela, že ich nikdy nebudem potrebovať...Teraz som to už našťastie zastavila.Bola to kleptománia?Všetci mi hovorili, že to súvisí s mojou chorobou. Ale ja sa tým nechcem ospravedlňovať. Je mi zo seba zle!!!

silvus

Práve preto, lebo je to chorobné, to sa len tak ľahko nedá vysvetliť...Niečo ťa proste núti zobrať nejakú vec, aj keď vieš, že ti bude nanič a potom ju napr. vyhodíš. Kleptomanovi nejde v podstate o tú ukradnutú vec, ale o pocity vzrušenia pred krádežou a uspokojenia po nej. Potom svoj čin ľutuje a často chce ukradnutú vec vrátiť. Kleptománia je riadna psychiatrická diagnóza, je zaradená aj do medzinár. klasifikácie chorôb.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kradnutie jedla...Je to klaptománia? - Fórum - ZDRAVIE.sk