Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

oralny sex a traviace problemy

Príspevok v téme: oralny sex a traviace problemy
miska

Prosim vam, mam taky problem, ze po oralnom sexe, vlastne po prehltnuti spermii mi prestava pracovat zaludok, nebyva mi zle vzdy, ale stava sa to dost casto. Je to dost neprijemne, hlavne preto, ze to robim rada.Mate s tym niekto skusenosti alebo ako sa to da ovplyvnit, celkom by ma potesila nejaka rada od odbornika, preco mi to zaludok nechce spracovat.Dakujem zatial

miska

To vyskusat mozem, dakujem :) Napadlo ma aj, ze mozno nejaky jogurt ako Activia alebo Acidko, co napomaha traveniu, len ci predtym alebo potom... A vobec si neviem predstavit, ci to pomoze, ale tak snad. Dufam, ze priatelovi nebude vadit, ked to budem na nom skusat :)

miska

Ano, ja viem, to mi je jasne.No aj napriek tomu, ak by vedel niekto poradit nieco ine, ak ma skusenosti, bola by som rada.

lulus

tak tomu asi vitaminy nepomozu, mozno mas alergiu na niaku zlozku v tom...ale ved oralu sa vzdat nemusite, staci ked to nezjes, ale das to do vreckovky, alebo sa ti spravi na prsia, brusko....

miska

To mi je jasne :) Myslela som skor ako nejaky vyzivovy doplnok, ktory by napomahal, aby sa mi tie ktore kultury zacali tvorit.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

oralny sex a traviace problemy - Fórum - ZDRAVIE.sk