Nesmelost

Príspevok v téme: Nesmelost
peta

Mam 1 problem.Som strasne nesmela. A paci sa mi 1 chalan a on sa tiez obzera,lenze-problem je moja nesmelost.Nedokazem urobit nic.Ledva sa a neho pozriem,oslovenie by ma asi zabilo. Ked si citam vsetky tie tipy v caopisoch ako zaujat chalana,vzdy sa nad tym len pousmejem,lebo lahko sa hovori,tazko kona.A pritom preblemby nebol v zhlade,pretoze dost chalanov o mna javilo zaujem,no ja sa vo svojich ociach vidim ako ta najhorsia baba na svete. Kazdeho,nech vyzera akokolvek vidim ako toho lepsieho a krajsieho.Je to ako uzavrety kruh a casto sa rozplacem sama nad svojou neschopnostou. Take rady ako kazdy sa na seba usmej do zrkadla a pod.nemaju u mna ziadny zmysel...

broňa

peta, pomôže ti, ked budeš tráviť veľa času s ludmi, ktorý dokážu vyjadrovať svoje pocity, ktorý dokážu prejaviť ocenenie iným, aby si sa to naučila. myslím,že pochádzaš z rodiny, kde sa to nerobí, pretože z toho, aký máš názor na seba, si myslím, ze máš nízke sebavedomie, ktoré sa u teba(ako u väčšiny) vybudovalo postupne, od detstva. keď si toto vyriesiš, budeš zvládať aj situácie s chlapcami. ozi, neviem, či máš brata.aj trávenie casu s chlapcami, bratrancami...ti pomôze naučiť sa komunikovať s týmto ľudským druhom.ale hlavne tá sebaúcta.čím viac ľudí ti bude hovoriť,aká si potrebná, skvelá, tým zmeníš sama pohľad na seba.a neodkladaj to, pracuj na tom, nájdi takých priateľov, pretože čím budeš staršia,tým horšie to pojde. prajem veľa uspechov

hubenko

ja ti chcem s určitosťou povedať, že na svete je jeden človek, pre ktorého si určite tá najkrajšia a najlepšia, proste naj. Ten jeden by bez teba nevedel žiť a určite príde. A na ostatné sa vykašli. Si jedinečná a hotovo. Ozaj: chlapcov veľmi priťahuje, keď si ich akože nevšímaš!