Aku vodu je lepsie pit?

axelonka

presne tak ako písala Luciferka:) my máme tiež filter, ale kupovali sme si ho v zahraničí, no bežne ho dostať kúpiť aj u nás. ak máš čas, tak môžeš popozerať aj tu na nete predajne s elektronikou, ako príklad môžeš pozrieť aj sem: -odkaz odstránený- - tá cena sa pohybuje rôzne, ale myslím si, že je to dobrá investícia:)

luciferka

Ahoj marria, filter na vodu kupis normalne v obchode s elektronikou,nebudem menovat v ktorom konkretne, ja som si ho vypytala na vianoce, a je fakt dobry, pijem vodu len z neho, a aj varit sa tak chystam..., nie je to az taka draha zalezitost ak si prepocitam pti mojej spotrebe vody denne ma to vyjde o nieco lacnejsie ako keby kupujem mineralku.,...., ale je pravda ze vodu treba striedat, takze obcas pit aj kupovanu, aspon tak som pocula

fazula

fiha, neskusala som.
budem musiet zajst do lekarne, aj koli nejakemu sprchacu, doteraz som mohla pouzivat jedine dove, tie su take fajn kremove, ale uz aj pri nich ma svrbi vsetko. alebo sa zacnem kupat v mineralke? hehehe

[zruseny12]

fazula,diky....a krem z lekarne si niekedy skusala,ja som mala tiez velky problem s pletou ked som bola alergicka...tak som si kupila z lekarne krem...je sice proti precasnym vraskam,ale je pre alergikoch...od nejakej firmi RUGARD
VITAMINOVY KREM
PROTI PREDCASNYM VRASKAM
VYTAMINMI A,B6 a E....stoji okolo 220sk...

fazula

RNG, mydlo nepouzivam na tvar vobec, to by bola "samovrazda" :) ... mne ozaj staci voda a mam take problemy. Davam si po umyti krem s aloe, no lezie mi to na nervy, nemam vztah k takym tym sebaskraslovacim aktivitam.
mariaa - dobry napad, obcas nieco take aj robim, repikovy caj mi aj pomohol na zmiernenie zapalenych vyrazok..
bebe1 - tiez by som bola zvedava na ten filter.. kolko to stoji

[zruseny12]

ja som zasa uvazovala nad IONIZATOROM VODY,ale ked som videla tu sumu 60 000sk,tak ma to preslo...kolko stoji ta filtracia?bebe1

bebe1

Zdravim, v kuchyni mame namontovany filter na vodu. Musim Vam povedat..., ze sa to vyplatilo. Robili sme si len taky cajiy test. Uvarili sme si normalne dva tie iste caje - len v jednom sklenom pohari bola nasa stara voda a v druhom voda prefiltrovana. Caje uz po par minutach sa odlisovali. Farba caju z nasej starej vody mala skaredu hnedu farbu ... a plavali v nej vselijake drobnosti... ,z ktorych sa postupne usadila vrstvicka na dne pohara.Taktiez na povrchu sa vytvorila aj jemna blana. Caj s prefiltrovanou vodou - bol svetly ... nic v nom neplavalo ...ziadna vrstvicka ani na dne ani blana na povrchu... ani po hodinach statia.
A musim Vam povedat, ze prvy den pitia tejto vody .. som cikala kriklavo zlty moc ... a taktiez ma prehnalo ... Akoby sa mi telo precistilo!! Samozrejme uz hnacky nemam.
Mame len dobre skusenosti s touto prefiltrovanou vodou.
Sme to, co pijeme :-)
papa