Vodičák jazdy

Príspevok v téme: Vodičák jazdy
melon

Ahoj,,mam 19 rokov robim si vodičak najpr som si myslel že jazda to je v pohode a robil som si starosti s učením.A zvrtlo sa to naopak.Robim si testy a večinou nad tých 50 bodov spravím.Mal som už Piatu jazdu a ja hodinu pred tím sračka na záchode,srdce mi strašne bije je mi na vracanie je to niečo strašne som asi psichicky narušeny.Intštruktor mi povedal že to ešte nezačíl že spím za volantom On povie doprava ja idem dolava Uplne mimo nesledujem značky,neviem kto ma prednosť NIČ.A po jazde som nenormalne unaveny normalne ma viečka tažia.A pritom teoreticky to všetko viem! Tak potom kde je problem 5 jazda a mne robí problem sa vobec pohnuť.Nikdy sa to nenaučím :( som debil vo všetkom :(

zufala:(

no o chvilku idem na jazdu kks skapinam...ale no budem to brat vsetko s humorom sak co snad sa este nikto takto nezabil..a aj huslista musi cvicit kazdy den aby bol z neho poriadny hudobnik...drzte palce :)

miska554

ahojte, no ja som bola hned na prvej jazde v meste, skoro som zdochla, ale nebojte sa toho, aj by ste sa cudovali ze kolko vodicov je trpezlivych na cestach uz len co vidia autoskolu,,,,,a pre teba melon odporucam, aby si sa trosku uvolnil pri tom soferovani,,,skus to trenovat aj doma, mal by si viac cestovat autom ,, ovsem ze nie ty by si soferoval,, len zato aby si videl rozne situacie na ceste,, ja som kazdy den dochadzala do skoly busom,, casto som sa vozila autom, a tak ked som mala jazdu, tak som si znacky nevsimala, automaticky som vedela kde mam dat prednost, a kde nie,,, pretoze som tadial casto chodila a uz som to vedela naspamet,,, a cvic si, ze ked pojdes aj peso popri dakej kriyovatke tak si predstav co by si robil v aute,,, musis si vsetko cvicit,, zrejme mas stresovy problem, asi nie len v autoskole aj ale aj inde,,,mozno by ti pomohol psycholog....

flowerflower

vacsina instruktorov je hnusnych ..fakt sa oplati cim menej si to brat k srdcu (viem viem, ked hukaju je to na prd :D ). Ja mam zasa taku skusenost ze cim viac chyb porobite na jazdach, tym lepsie ...ked tu chybu spravis v reale tak si na nu uz aspon trosku pripraveny. Na mna instruktor nahukal uplne ked som zle dotlacila riadiacu paku ...tj. skocilo to do neutralu a netusila som co mam robit :D A raz sa mi to stalo tento tyzden ked som sla v aute sama, som bola rada ze viem co to je za zvuk :D

smolenicka

ahojte, nebojte vsetci to zvladnete ked som to ja zvladla :D
mala som strasneho instruktora, prva jazda cez dediny a druha cez krizovatky..
vystresovana som bola stale, celu jazdu som bola stuhnuta.Ale zvladla som.
Najhorsie bolo ze som dostala vodicak a o mesiac som skoro sposobila nehodu.z toho som sa potom dlho spamatavala a nechcela som jazdit.ale prekonala som to a teraz jazdim vsade a uz sa nebojim.

zufala:(

jaj ludia ja mam zajtra prvu jazdu a mam takeho instruktora ze hned ma posle jazdit po meste atd a druhy dava prvu jazdu len medzi kuzelmi a tak..no infarkt ma chyta tam skolabujem...trenazer sa celkom dal len parkrat mi nevysla zakruta ale inak pohodka...jja bojim sa velmi :(

carolin

- obvodný ti spraví prehliadku či je všetko ako má byť ak nie tak ťa pošle, kde bude treba,napr. ja som musela ísť k očnej ptž, jedno oko mám dosť na prd, keď som mala potvrdenie od očnej tak potom už dala aj obvodná ale však to je logické :D
- čo sa týka kurzu je to rôzne ja som mala teóriu 1x za týždeň iní majú 2x a dĺžka kurzu zvyčajne tak 3 mesiace ale to zas záleží koľko ľudí si naberú do kurzu, ako často budeš mať jazdy atď.

alica.

prosím a čo sa vybavuje pred nástupom na kurz? aké vyšetrenia u lekára? napr. aj očný? A ešte, ako dlho trvá kurz a ako často sa chodí na prednášky do týždňa?

zuha

no tak vam poviem moj zazitok, vcera osm isla konecne sama prvykrat na aute z mesta sama az domov, asi 4x mi to skapalo na parkovisku a nemohla osm sa odtial dostat... potom na krizovatke a na dalsej som tomu tak treskla, ze mi az pneu pistali..a prezila som..sice som sa nikdy tak nespotila, ale slo to... a potom som zistila az doma, ze preco mi to stale zhasinalo...no jo, mala som stale rucnu brzdu..truba, no co uz..ale uz som aspon poucena.... lebo ani v autoskole mi to tak zle neslo ako vcera, ale pricina bola odhalena :-)

rodrigez

Vidis, to je presne ten problem. Totalny teoretik, co ovlada vsetko je nepouzitelny v praxi.
Hlavne nestresuj, nie je to nic zlozite, sak nie si nejaka zenska:))

livia007

klud klud, ja si tiez teraz robim vodicksy a ma ta tatalne nebavi. chodim tam len z povinnosti voci sebe, aleb som bola viac samosttnejsia. stresujem tam, nejazdim bohvie ako ale ked to vsetko prekoname tak naozaj je to super si ist kam chces bez toho aby si sa musel pytat niekoho o odvoz a takisto vela firiem to tiez vyzaduje. tak to neber ako pohromu, zalpatil si im,tak su povinny ta naucit a ked po tebe vireskaju tak im povedz ze nech sa skludnia.a klud:-)))