Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tampon strateny v tele..

Príspevok v téme: Tampon strateny v tele..
tamponikova

Ahojte stalo vam niekomu ze sa vam stratil tampon..No isli sme sa milovat s frajerom a isla som sa ospchovat a vybrala som si tampon ale potom ked sme skoncili neviem ci som si ho naozaj vytialhal..mohol mi ho tma zastric penisom bez toho aby som to nejako velmi pocitila..alebo by som mala uz nejaky vytok alebo nieco podobne..poradte..

axelonka

aj ja si myslím, že si si ho vybrala. jednak automatika, automaticky si si ho vybrala, keďže si sa predtým aj sprchovala, ďalšia vec, že by to aj partner zacítil, že tam asi niečo je. možno aj ty by si trošičku cítila, že ťa tam niečo tlačí alebo, že tam niečo cítiš. ale taktiež pre istotu skús poriadne zatlačiť či náhodou, ale myslím, že nie:)

mala lady

ta uistujem ze by si to citila...a nemyslis ze aj tvojmu priatelovi by sa zdalo cudne ze nieco mas vo vnutri ...urcite by to citil...a ak si na pochybach...tak si cupni, mierne zatlac a cistymi rukami si jednym prstom skus nahmatat ci tam nie je...

tamponikova

Ja si ho vzdy vyberam ked idem aj na wc a davam si novy..urcite som si ho vybrala len som mala taky blby pocit ze co ak nahodou nie..ale tiez mam pocit ze by som to citila ze sa zasuva donutra...aj bolest by bola.

mala lady

urcite ho tam nemas ked si pri milovani necitila ziadny tlak...ked ti ho nahodou zasuval hlbsie ked si si ho tam zabudla...a skusala si si ho nahmatat ci ho tam nemas?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tampon strateny v tele.. - Fórum - ZDRAVIE.sk