problemy pri uzivani antikoncepcie..

Príspevok v téme: problemy pri uzivani antikoncepcie..
sunnysweetie

uz mesiac uzivam antikoncepciu Jeanine,
odvtedy mavam problemy so srdcom.ale lekar vravi,ze od HAK srdce neboli..
minule ma bolelo v hrudi-lekar mi zobral krv a povedal,ze je vsetko v poriadku..

odkedy uzivam HAK, mam viditelnejsie zily na rukach oblasti zapastia..
mate to niektore???

odkedy som si precitala neziaduce ucinky HAK, tak sa len sledujem..

a vzdy sa mi nieco hodi.. :(

mam strach z trombozy.. a naslednej smrti..
kupila som si 3balenia HAK, kvoli bolestiam pri menstruacii, vcera som zacala uzivat 2.balenie..
tak tie dva mesiace to chcem ete nejako vydrzat..

mate aj niektore ine baby problemy pri uzivani antikoncepcie???

Brigita232

ja som brala 20 rokov dozadu HAK. prva mi sposobovala pri mojej kludnej povahe sialene vybuchy zlosti, tak som to vysadila, druhu som bolela nutena vysadit, pretoze v 18 tich rokoch som amala velmi vysoky cholesterol, zistil to endokrinolog, lebo nechapali z coho, ked som chuda, po vysadeni cholesterol klesol do normy. Tretiu som uzivala 10 rokov, nejaky cilest, mala som cistu plet, ale napriek tomu, ze som malo jedla , bola som napuchnuta aj v tvari, aj prsia, ked som to vysadila, zacala som chudnut, lebo som od prirody stohly typ a pritom som aj viac jedla, tvar sa mi ohadzala akne a nedostala som rok a pol menzes, az jedna liecitelka ma dala do poriadku s menzesom. Nikdy by som toto nebrala uz. Aj gynekolog terajsi povedal, ze hormony a ich vplyv na cloveka su tak neprebadane, ze nik nevie, co to komu sposobi, staci maly vykyv. Najcastejsie sa to prejavuje nenapadne, psychickou nevyrovnanostou, potom depresie, uzkosti a tak. Inak ked som brala HAK ja som bola ako z rezate utrhnuta, co sa sexu tykalo...

Michaela_222

Mne osobne sa stalo že ako beriem antikoncepciu tak na zaciatku mi nebolo nič pozdejsie ma začala bolievať niekedy hlava a 6-7 mes. užívania ma začalo bolieť srdce čo ma dosť vystrašilo. Myslela som si že to mam z kávy a energetických nápojov ale ako som začala piť bezkofeínové aj tak to pretrváva a myslim si že to je kvôli antikoncepcii.

igua

kostlivec, ja som mala z antikoncepcie uplne prazdno! akoby som nezila! som prisla s placom lekarovi, nechcelo sa mi zit. su to hormonalne sracky.. odkedy to neberiem, je mi fajn! zijem, uzivam si! ale fyzicke problemy som nemala ziadne, brala som Yadine. zavidim tym babam, co ju beru a nic im nie je..

hoska

ja beriem HAK ale Lindynette 20 a mne trebars pasuje hned od zaciatku...nemam s nou ziadne problemy...ta chut na sex...nepovedala by som ze to ide dolu vodou ale ani naopak..ja to tak kao to bolo..
no a inac neberiem ani kvoli pleti a ani kvoli upraveniu cyklu...len si nemozme dovolit teraz mat mimino..je na to priskoro...ale tiez neplanujem ju uzivat dokonca zivota...predsa su to hormony a umely zasah do tela...

kostlivec

ja neviem sunnysweety... niekotre baby nemaju z toho znizene libido, vraj im dokonca stupla chut. je to asi skor o tom ,co komu sadne. ale tak takto experimentovat.... nechce sa mi. a take priznaky ake si opisala, som zas ja nemala... tak ti k tomu nic neviem povedat. hadam len tolko, ze to neber ak sa necitis dobre :) trchu lutujem, ze som brala HAK, mohla som mat uplynuly rok trosku krajsi... ahoj.

sunnysweetie

kostlivec, nechut na sex je pri kazdej HAK, takze neviem na co ju my baby berieme, kedze mozme bezpecne sexovat,ale vlastne nemame chut :(
a co sa tyka precitlivenosti, ja zatial nie som, iba pred menzesom,ale to som byvala aj bez HAK..
ja len dufam,ze tie dve balenia ete doberiem v zdravi :)

kostlivec

ano, na jednej strane mate pravdu, ze tie NÚ su tam skor pre istotu, aby boli lekari "kryti", ale myslim, ze oni to niekedy az prilis zlahcuju. Ja som tiez brala Jeanine. Nebola som upozornena zvlast na nejake NÚ, len som to proste brala, nikdy sa ma gynda nespytala, ze ci mi sedia, ci som si nevsimla nejake zmeny. A ja som si myslela, ake je to super. Dokonca gynda bola total spokojna, ako sa mi plet vycistila blabla. to je pravda, lenze to, ze som mala nulovu chut na sex a ze sa zo mna stala precitlivela padavka, co sa hocikedy rozplace, to uz nebolo OK. HAK je humus, su to hormony, ci uz je to nizkohormonalna HAK alebo nie, robi to zmeny. Niektore baby mozno nemaju nic, niektore si to nepriznaju alebo ani netusia ako sa postupne za ten cas zmenili. Totalne zasnem, ak niekto berie HAK len kvoli pleti alebo na upravenie cyklu. Somarina na n-tu. Nevravim, ze to uz nikdy brat nebudem, ale bojim sa ze kym natrafim na nejaku vhodnu HAK (ak taka vobec existuje) tak budem uz ako pokusny kralik...

silvikl

tie NÚ čo sú tam popísané....vieš to je aj tak,že sa to stalo jednému človeku a už to tam je :-)(naúísané) preto je tam aj:v prípade iných než.účinkov kontakzujte lekára a potom to tam doplnia :D:D