PUPAK NA PUPAKU!!!SOM Z TOHO ZUFALA!!!

aduliena

Zineryt je prípravok, ktorý si natieraš na tvár. Je to veľmi dobré. Moja sesternica si to dáva predpisovať od kožnej, mala hroznú pleť a teraz po vyrážkach nie je ani stopy.

moniqa87

kazdemu pomoze nieco ine, ja mozem len napisat, ze mi vyrazne, az ocividne pomohol zeleny caj, ale nevravim mo takom zapalovom akne, ale o tych malych bodkach, co sa nezapaluju a len strpcuju zivot...
ale nejde o zeleny caj, co si kazdy z nas moze kupit v hypermarkete, pekne z cajovne a sypany, ale kazde telo je ine, takze tak ako to pomohlo mne, druhemu nemusi

miro.83

dr.house. Chces mi povedat ze mam v 25 rokoch pubertu? Ale je pravda ze v puberte su akne aj dosledkom hormonalnych zmien ale ja som v puberte nejak moc akne nemal akne prisli az ked som pribral a bol som na hranici s obezitou. Schudol som vdaka zmene zivotospravi a akne vymizli. Teraz mavam sa mi ukazu akne najme vdaka zvysenemu kofeinu neviem preco prave kofein ale je to tak po 3 rokoch skusania co to sposobuje je to u mna prave kava.

dr.house

Ludia nehovorte hluposti ... nie je ani vedecko , ani nijako inak dokázané , že akékoľvek jedlo má na akné vpliv... akné je hormonálne ochorenie , ktoré sa vyskytuje (najmä) v puberte , a aký majú súvis hormóny a strava ? ... žihlavový čaj je naozaj zdravý , a môže pomôcť... tea tree oil je super vec , ale ak toho máš vela , tak ti nepomôže ... kozmetika slúži na to , aby si akné predišla , ale ak ho už máš a vela , tak ti nepomôže iba ti to zhorší ... ak toho máš vela , treba ísť ku kožnej , a dať si predpísať Roaccutane (izotretinoin) alebo zineryt , či Diane35... ona už určí , v akom stave máš akné , a čo by ti najviac pomohlo.

sweet

hm, to by som podla vas mal jest iba zeleninu a ovocie surove ? sak aj zelenina sa vypraza a tak ... zihlavovi caj vobec nepomaha,teda aspon mne ... a keby to bolo tak ako hovorite, ze vyrazky su z mastneho , sladkosti atd... tak to by sme museli mat vsetci vyrazky, alebo tu chcete natrepat ze to takto funguje iba v niektorych telach ? heh