Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ENDOSKOPIA Kapsulova-TABLETOVA

Príspevok v téme: ENDOSKOPIA Kapsulova-TABLETOVA
pupi

Prosim poradte mi kde vsade na slovensku-najlepsie v BA ci okoli BA sa da vysetrit crevo-creva,hrube crevo,konecnik, zaludok-proste najlepsie cela traviaca trubica touto metodou?-kapsulovou endoskopiou,co je prehltnutelna jednorazova mikrokamera v tabletovej podobe a vsetko snima a zaznamenava ako prechadza traviacim traktom.samozrejme ze si vysetrenia uhradim,len neviem kde vsade to robia a vedia aj vyhodnotit a mozem si o to poziadat ako samoplatca-kto mi vie nieco seriozne odporucit? Dakujem

mircoMY33

to neviem ale v btatisleve v ruzinovskej nemocnici maju najmodernejsiu gastroskopicku sondu najmodernejsiu na slovensku a hadicky sa neboj da sa to

funny

Pupi, štastie ako štastie keď to zistili po 10-tich rokoch, čo mi trvali príznaky :-D

Pupi čo sa týka tejto choroby, neviem ti to presne vysvetliť z toho odborného hľadiska. Ide o mutáciu génu ktorý spôsobí chorobu. Je to dedičná genetická choroba a ty môžeš byť prvá po x rokoch lebo dakedy v 20,30 rokoch 20.storočia kto zistil, že sa jedná o FAP? Alebo sa to u teba prejavý ako u prvej osoby z rodiny, vinou toho poškodeného zmutovaného génu a tvoje deti to môžu zdediť, prenos je 50%
Napr, keby otec žil tak by som ho hnala na kontroly a vyšetrenia, sme si na 100% istý že to išlo od neho, lebo môj nevlastný brat - máme spoločného otca mal tiež trable s črevom ale vraj u neho išlo už o rakovinu. A môj brat čo mám vlastného, tak ten to nemá, a dúfam že ani nebude mať.

A2 ide o familiárnu adenomatóznu polypózu hrubého čreva. a mne tiež genetička povedala že ešte rok a čauuu bambino :-D

aluška

V lete som absolvovala kolonoskópiu u Milosrdných bratov v BA. Môžem každému doporučiť. Zo slabučkou narkózou za 200 sk, lebo po narkóze tam treba zostať 1 hod. ležať, tak za postel treba zaplatiť. Nič som nevidela a ani necítila lebo som spala.

pupi

43,
funny, prosim ta velmi pekne, vies mi zistit ze ten tvoj znamy tak u koho v tom thalione presne bol na kapsulovej end.?teda meno toho lekara, skusim potom kontaktovat a pytat sa na to jeho priamo. dakujem pekne

a2

funny10, prosim ta o aku chorobu ide? inak poviem ti, ze v dnesnej dobe je to tusim horsie ako kedysi, ak nepovies lekarovi co ti je a co ti ma vysetrit a predpisat tak na to kaslu. dost to podcenuju. ja to nechapem. som zvedava ci zistia nieco mne. znama bola len tak na kolono a doktor jej povedal, ze keby neprisla do roka by bolo po nej. neviem tusim mala nejake polypy a v rodine im na to niekto zomrel preto na to sla. ach jaj. no a ja idem nakoniec k dr. Zacharovej v tom thalione. pozna ju niekto?

pupi

funny hm to je zvlastne, tak si mala stastie ze ti to tak skoro zistili. a ocko to mal ci nie?alebo jeho rodicia? viem ze ta choroba sa dedi, tak uvadzaju lek. knizky a preto su potomkovia uz od detstva v sledovani a kol 18-20 sa operuju-odstranuje sa hrube crevo preventivne. tak som citala, ale hlavne ze je to dedicne, tak mi nie je jasne, ako mozes byt prva ked si to nemala po kom zdedit, asi to nebude len dedicne...

funny10

Ja som prvá u koho sa to prejavilo, zrejme to mám po otcovi, ale on zomrel /na inšie/, síce mal nejaké problémy ale len u mňa sa to prejavilo naplno. Aj to len krátko predtým ako som išla na operáciu, cca mesiac a pol.
Ono je to dedičná choroba, ale napr. môj brat ju nemá, ani nikto iný z rodiny, takže nebol dôvod /zrejme/ zamerať sa tým smerom.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.