Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Urýchlenie menštruácie

mataBB

kocica ono sa len zda ze to zenam pomaha..totiz kazda to zacne praktizovat vtedy ked ma dostat menzes, alebo ked jej meska, da si vino a o 2 dni dostane menzes a pripisuje to tomu vinu...sak ked mala vtedy menzes dostat tak ho dostane aj bez vina a kupelu

kočica

no ale tak asi daco na tom bude ked to viacerym pomohlo asi to cervene vino nejak rozprudi krv a horuci kupel tiez by mal pouvolnovat ale tak vela bab to skusalo a pomohlo im to tak ja radsej vyskusam a uvidim ak to pomoze tak asi to len pravda bude nemyslis???a ty si skusala ze hovoris??

jankaaaaaaaa

menstruacia sa neda urychlit takymito domacimi receptami, vedmenstruacia je cyklus na zaklade hormonov v tele zeny a to pitie vina ani horuci kupel ani nic neobsahuje. jedine sa da ist na vyvolavacku k lekarke, ale to neviem ci sa da robit pred terminom menstruacie

kočica

no ja by som potrebovala vediet prosim vas no ja mam dostat kramy az 19 teraz aprila ale tak by som potrebovala aspon o tyzden skor no co sa tyka toho vina to kedy ho mam zacat pit a kolko asi a potom ten horuci kupel cize mozem to urobit tak ze si lahnem do vane a budem popijat vinko???len ked ho zacnem pit uz dnes tak ako mi to vlastne vynde nie je to skoro ci lepsie skor aby potom aj prisli skor?dakujem Vam

forka

ahojte ja som mirka chcela bi som sa opitat co mam robit ked nemozem dostat menstraciu poradte mi uz 1 mesiac nemam

ZuzQa97

Dobry den ... ja by som tiez potrebovala urychlit menzes lebo ideme na dovolenku ale ja mam len 15 rokov a vinko pite nemozem :)
co by ste my ine poradili ?

sTonka

Ahojte, o týždeň mám ísť na operáciu a nemôžem mať vtedy menštruáciu lenže ako naschvál ju asi mať budem potrebujem nejaký zaručený recept ktorý by mi menštruáciu urýchlil a vyvolal kúsok skorej, červené víno piť nechcem kedže ešte nemám na to vek :D .. prosím napíšte na mail ak by ste vedeli poradiť :)
Ďakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Urýchlenie menštruácie - Fórum - ZDRAVIE.sk