Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Herpetická keratitída

Príspevok v téme: Herpetická keratitída
kvietko

Dobrý deň,
stále sa mi opakujú herpetické keratitídy v oboch očiach. Očný lekár mi stále opakuje, že je to imunita. Pochodila som už vela očných lekárov, dokonca jeden sa čudoval, že sa mi urobili jazvy na rohovke, ale nevedel z čoho. Mám aj silnú alergiu a ekzém. Neviete mi poradiř, už som skúšala aj liečiteľa, ale nepomohlo. Prosím o radu. Ďakujem.

RNG

Pocit palenia v ociach je zakazdym, ked si nedas do nich roaztok koncentraciou rovnaky ako telesne tekutiny, co je okolo 9000 ppm, tj 9000 miligramov na liter vody roznych soli. Taky roztok sa nazyva fyziologicky u ociarov.
Zialbohu, koloidna strieborna voda sa vyraba z ultracistej deionizovanej vody(pod 0.5 ppm) a do tej vody sa rozptyli okolo 10 ppm striebra=10 mg na liter a pridavok soli ju okamzite znici.
Takze tych par sekund stipkania musi clovek vydrzat, oci to neposkodi, len pocitis osmoticky tlak na membranu, pokial sa to nezmiesa zo slzami a ten pocit zmizne.

mascha

ja som sa tiež bála kvapkať si koloidné striebro do očí,na webe som našla, že len 10-ku,ale výrobca mi povedal,že aj silnejšie,trochu to páli,veď v očiach sa môžu vyskytovať aj chlamýdie aj parazity

medici

pri herpetickej keratitíde su lokálne kortikoidy kontraindikované-nemali by sa používať, patria medzi reaktivátory tohto stavu...

RNG

kvietko, ak je to herpes, nic z tebou spomenuteho nepomaha okrem mierneho ucinku aloe vera a echinacea v klinicky ucinnych davkach(teda nie hocijakych od roznych vyrobcov)
Jemne atomizery na striebornu vodu(a ine pouzitie, napr slaby roztok GSE, ) dostat aj v mojich predajniach

Kvietko

Vitaminy a vselico som uz vyskusala, ale som silny alergik a na nejake experimehtovanie tiez musim davat pozor. Uz som sa viackrat popalila s bylinkami a bola som vyhadzana, mam aj ekzem atopicky. Uzivam od vitaminu c, b-komplex, centrum s luteinom alebo abc plus, vitamin E, A, vytazok z čučoriedok, Wobenzym, Imunoglukan aj echinaceove kvapky som uz skusala, taktiez aloe vera atď. Taktiez bylinne caje. Ale aj tak sa mi to opakuje. Co sa tyka stravy, tak sa tiez snazim jest vela ovocia a zeleniny. Stale skusam Nove a nove produkty na trhu. Ale aj tak sa mi to opakuje. Len si neviem predstavit striekat koloidnu striebornu vodu do oci. Je to v nejakych kvapkach alebo spreji urcenych priamo do oci ? Este som o tom nepocula, počula som, ze sa to uziva, alebo sa robia z toho obklady, ale do oči. Ja používam od očnej kortikoidové, nie som nimi nadšená, lebo kortikoidy sú škodlivé a ani na ekzem ich nepouzivam. Ale používam aj vitaminove senzivit a mast Vita Pos.

RNG

pouzivaj aktivne antiviralne doplnky na potlacenie herpesu a inych virusov.
selen, zinok,Lactobacilus Bulgaricus, L lysin, aloe vera,echinacea, baza, astragalus, GSE, lapacho, collostrum a najsilnejsi, co poznam chaparal.
Na alergie quercitin, bromelain, vitamin C, curcumin, dumbier, vseobecne rozne enzymi...
Inac v ociach sa da herpes potlacit pouzitim koloidnej striebornej vody, spray niekolkokrat denne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Herpetická keratitída - Fórum - ZDRAVIE.sk