inspiracia k chudnutiu

kura

Podla mna je najlepsou inspiraciou oblecenie..Kupte si nejake nohavice,ktore vam "evidentne" nesedia...No a zacnite s dietou a cvicenim..Ja momentalne drzim tu 90-dnovu dietu spolu so sestrou..Pokial mate slabu volu ako ja,je najlepsie drzat taku dlhu dietu este s niekym...Mam kupenych zopar nohavic a uz som podaktore obliekla..vlastne cakam uz len na dvoje:}za prvy mesiac mi spadlo 8 kil....da sa to...a to som prvy mesiac ani necvicila,teraz som zacala pravidelne cvicit...za par dni zistim vysledok:}}drzte mi palceky..a nedajte sa a bojujte o svoje miesto krasy na tejto planete...dieta,zdrava strava,prechadzky,plavanie,najma korculovanie...ak sa hanbite behat po vonku jak ja,je fajn cvicit doma pri hudbe alebo pri filme..mne to pomaha....Drzte sa zeny!!!

inspiracia

pre mna je inspiracia ked si predstavim nejaku tucnu osobu ktoru poznam a poviem si ze tak nechcem vipadat.najlepsie je ak si jej fotku vystavim v izbe.

axelonka

baby, ja si myslím, že by ste nemali vidieť idoly v tých zahraničných celebritkách. to je samá retuš, samá kamufláž. keby ste ich videli v skutočnosti, tak by ste ani neverili, že sú to oni. sú také stránky, kde pravidelne "vycapujú" celebrity /bez omietky/, žiaden make-up, žiadna retuš, na nohách samá celulitída, no hrôza. lebo nikto nie je dokonalý, každý má nejaké tie chybičky, akurát tí fotografi ich vedia poriadne zakryť, vyretušovať a podobne. takže nemusíte byť zrovna ako nejaká najštíhlejšia modelka, ktorá v skutočnosti aj tak nevyzerá tak ako na fotkách a chudnite radšej pre vlastný pocit spokojnosti:) radšej sa na nikoho nepodobať a byť sama sebou:) to je len môj názor a nikoho sa tým nechcem dotknúť, ja som tým len chcela vyjadriť, aby vás neopantali tie vyretušované fotografie, lebo mnohokrát, keď sa chceme na niekoho až veľmi podobať, to môže viesť až k PPP, teda ja konkrétne taký prípad poznám.

tralala

Pre mna jednoznacne Adriana Lima, je uplne nadherna, krasna postavicka, vlasy, oci, plet, no proste uplne vsetko. Ale to moze len snivat, ze sa budem na nu niekedy podobat :-)