Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Ako schudnut co najrychlejsie?

loptova hra

Ahojte.
Čo keď si taký typ? Budeš znasilnovat sa?
1 kg, mesačne - pomalé tempo, radšej pohyb chodenie ale nie drastické. ak si taký typ tak sa ti to vrati.
A vela vitaminov enzýmy zo stravy-zelenina ovocie k strave, nie že budeš, unavena a bez energie, aby fungovali dobre vsetky organy.
Hodnoty v krvi nikdy nie su presne.
B vit. Ked ma niekto viac kg, ako chudy, tak ma obalene nervy viac,
a nie je nervozny, ma energiu.Zlata stredna cesta

Loptosko

Škoda že táto tema je už tri mesiace stará lebo možno by som vedel no ale od kedy si ju založila začala si určite chudnúť prirodzene cvičenie strava atď .tak máš min o 8až 10 kg menej tak je ti zázračný recept zbytočny.

munz

thermacuts aj greencoffe je odrb, píše to ten istý do každej témy o chudnutí pod rôznymi menami a vždy schudne 11kg za mesiac :-)

EjKa8

My s manzelom sme drzali 9 dnovy detox. Bolo to narocne, ale vysledok stal za to. Da sa schudnut 1 az 5 kg a aj na centimetroch. Ja som schudla cez 2 kg a 17 cm mi ubudlo a manzel schudol 5,3 kg a 19 cm mu ubudlo. Za 9 dni si vytvorite spravne stravovacie navyky. Uz je to vysse mesiaca a stale si drzime tu istu hmotnost, co je uplne super. Pre viac info mi kludne napiste na v.remencova@gmail.com

adrika99

mne pomohlo prechod na raw stravu, to je surova strava, kukni si stranku vitarian.sk mas tam kopu clankov k zdravemu chudnutiu a strave

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako schudnut co najrychlejsie? - Fórum - ZDRAVIE.sk