Ako schudnut?

Inus

Pracujem 10 hod denne 5 dní v týždni ako kuchárka. Ráno ltt vstanem z postele a večer ledva zájdem domov. 2r sa stravujem ovo.zel.nic údené mastné a pečivo minimum.jem viac menej pravidelne skôr viac ako menej. Tak ze viac pohybu. Ako to mam vládať?

Inus

Pracujem 10 hod denne 5 dní v týždni ako kuchárka. Ráno ltt vstanem z postele a večer ledva zájdem domov. 2r sa stravujem ovo.zel.nic údené mastné a pečivo minimum.jem viac menej pravidelne skôr viac ako menej. Tak ze viac pohybu. Ako to mam vládať?

simikop1

Rýchlo chudnúť je absolútny nezmysel-treba chudnúť systematicky a s rozumom. Základ je po 1000ci krát strava. Neviem aký máš metabolizmus a pomer príjem/výdaj energie, ale už len miernou zmenou stravy sa dokážeš pohnúť. Stačí postupne nahrádzať ,,nevhodné'' potraviny ich zdravšími alternatívami. Na sladené nápoje sa ani nepozrieť a pôjde to. Potom druhá časť je fyzická aktivita. Neviem čo máš za prácu, ale bolo by dobré pridať na pohybe. Ak nemáš rada/prístup do fitka, tak aspoň doma cvičiť. Beh je inak najlepší na chudnutie asi. 30 minút miernym tempom. Keď ide zima, a neviem ako si na tom finančne, ale bežecký pás kúpiš už za dobrú cenu do domu necenzurovane.sk zas neviem aké máš podmienky. Ale treba na to ísť hlavne s rozumom.

KuliZA

Prodietix je urcite fajn.. ma 2-3 mesacne kury (co je tiez fajn), lebo nic sa neda urobit rychlo ako si niektori myslia, ale tu sa v priebehu 2-3 mesiacov da urobit naozaj radikalna zmena.

Danka224

Dietou neschudnes? A cim potom. Vsak chudnes prava vacsim vydajom ako prijmom, a prijem znizis napr dietou. Diety mas xy.. funguje aj nefungujuce. Zober si to logicky, potrebujes znizit denny prijem najma sacharidov, takze hladas nizkosacharidovu dietu. Z nich tu ma asi najlepsie vysledky Prodietix, napis si ich do google a precitaj viac, nechcem ti radit na priamo, ale toto mi pride ako najlepsie cesta. Chudnut nepotrebujem osobne, nemam osobnu skusenost s nimi, ale vela som toho pocula a radim ich hlavne z dovodu, ze to nie je len biznis, ale maju skvelu podporu v ramci rad pre zakaznikov.. nie je to len predat a kaslat na to, ale aj vzdelavat..

Vaterllo

Prečo chcú ludia schudnúť rýchlo ?
Nerozumiem tomu !
Navyše plný internet je rôznych návodov a receptov článkov.
Prvých 3-5kg sa dá schudnúť za dva tri mesiace keď nebudeš jesť chlieb ani žiadne pečivo.

fitboyishere

Mne veľmi pomohol jeden produkt ktorý mi odporučil moj tréner je velmi lahký na užívanie . -odkaz odstránený-

Helenikem

Odporucam prestudovat blog akozhodit.sk maju tam fakt namakane clanky a ja som u nich vstupila aj do fit klubu a velmi mi to pomohlo aj s kilami som sla dole aj zdravotne. Fakt odporucam.