Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Ako schudnut co najrychlejsie?

tulák

Ja som nie cielene davnejsie schudol tym ze som chodil casto na celodenne vylety a tam som sice nieco dzobal vacsinou vsak pil cistu vodu a niektore useky som presiel rychlou chodzou. Zhodil som aspon 5kg. Neskor som sa docital ze rychla chodza je vyborna a netreba ani nejake zbytocne narocne ani komplikovane cviky. Samozrejme k tomu treba zapojit rozumnu stravu. Nie vyslovene dietu ale proste neprezierat sa a nezrat zbytocne tazke mastne zradla. Mat pohyb je vsak asi klucove a pritom netreba nejaky narocny, fakt sa mi osvedcila ta rychla chodza. Iste kazdy je trochu iny a zalezi aj ako ma to schudnutie vyzerat. Urcite ked chce niekto ukazovat tehlicky na bruchu tak asi podstupi narocnejsi program a zrejme by bolo dobre pod dohladom trenera. Aspon zo zaciatku. Ale ja som tak akurat aj posilujem a ja som tento ciel mat tehlicky nikdy netuzil.

Slavka23

Mne v chudnutí pomohol Lipoxal effect. Chudla som 2 až tri kilá za mesiac, čo je ideálne a keďže som začala po novom roku, do leta som bola v super kondícii. Samozrejme som cvičila, samotné tabletky to za vás neoddrú

Zdenula

Je tu leto, všetci bláznia s rýchlou diétou. Prestańte stresovať a zadajte si plán. Reálny plán. Trebárs schudnem do budúceho leta. Kto sa snaží zhodiť rýchlo a drasticky, zvyčajne zažije jojo efekt. Nechajte si zostavi´t jedálniček, cvičebný program, možete si dopomocť nejakým prípravkom z lekárne, ktorý vás zasíti a dodá energiu. ale práca bude na vás

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako schudnut co najrychlejsie? - Fórum - ZDRAVIE.sk