Ako schudnut?

Kajuška2002

ahoj chcela by som schudnúť pretože mám 165 cm 53 kg a mám 14 chcem schudnúť aspoň do januára alebo februára píšte na klara.fodorova@centrum.sk za radu vopred dakujem

quida

Zdravím všetkých.
Teeeeda poviem Vám, ja som už vyskúšala asi všetko na svete čo sa týka chudnutia, ale nič nezaberalo :(
Až raz na moje narodniny som dostala čaj Matcha, ktorý ma príjemne prekvapil svojimi účinkami.
V tom čase som sa už na všetky diéty vykašlala, jedávala som úplne normálne a popri tom som pila cca 2 krát denne tento čajíček. Asi po mesiaci som sa postavila na váhu a na moje veľké prekvapenie som zhodila 5 kg!! :)))
Takže by som ho chcela odporučiť aj Vám :) Ja objedávam zo stránky matchatea.sk.

nána :)

Ahojte :) mám 15 a na Vianoce 2012 som vážila 60 kg pri výške 168 :O !!! :) za pol oka som dala dole 10 kg :) čiže mám 50 kg :) zmenu vidím hlavne na stehnách,zadku a brušku :) ako ? ... Nijaké tabletky ani drsné diéty či zvracanie do wc alebo preháňadlá ;) ... pred tým som pila sladené nápoje , salámy a klobásky o 10 večer (fuj), ako teraz nad tým premýšľam hnusí sa mi to :) :P čipsy takmer každý deň ... to už nie ! Nikto sa mi neposmieval :) bolo to moje rozhodnutie :) ... Cez zimné mesiace som jedla veľa ovocia a zeleniny ako sa oteplilo začala som hrávať tenis a chodila som sa korčuľovať :) prestala som piť kofolu, coca colu a podobné sajrajty ;) keď som s kamarátmi vonku račej si kúpim nejaký džús a doma vodu :) .. začala som sledovať kalorické tabuľky a sem tam som si odpustila obed alebo desiatu :) po 18 už nič nejem :) ak mäso tak len kuracie ... ak je niečo vysmážané na oleji so servítkou vysajem olej :) ... toto je moja rada :) mne zaručene pomohla ;) cítim sa lepšie :) môj metabolizmus pracuje ako má a všetko je ok :) prajem veľa šťastia :* ♥

evka58

ja som zacala brat Nopal vitalcity.sk myslim ze celkom pomaha. Cvicim 20 minut rano a z jedalnicka som vylucila chlebik. Od septembra mam uz o 5 kil menej

aaďuša

Ahojte potrebujem poradiť. Som mamina 8,5 mesačneho synčeka a počas tehotenstva som pribrala 20kg hoci som si dávala pozor. Nikdy som nevážila menej než 67kg. Po pôrode som začala každé ráno cvičiť aspoň 30min. Schudla som sice na pôvodnú váhu no to bruško tam stále ešte je,kúpila som si aj vibra tone čo mi tiež pomohlo popri cvičení no času pre seba mám čoraz menej a tak ostávam na bode mrazu. Začala som pracovať čím som sa ukrátila aj to tú polhodinu cvičenia, poradte mi ako sa mám zbaťiť ešte tej popôrodnej slaninky?