Ako schudnut?

Vanes007

Ja cvičím 7 sekúnd denne :) pri jedení dennej dávky prírodných tabliet a zhodil som cca 22 kíl. Bol som "väčší" človek. Som spokojný a tento produkt môžem len odporučiť :). Zo začiatku som jedol menej kalórií, hľadal som jedlo ktoré ich má menej, aby som sa aj poriadne najedol... ale tieto prírodné doplnky sú bezpečný, rýchly a nenamáhavý proces:) info.modup.eu@gmail.com

janci78

Netreba ti ziadne zazracne pripravky, cela filozofia chudnutia je:
Musis prijat menej energie formou stravy, ako dokazes za den spalit. Teda Hladovanie nema zmysel, ale musis jest zdravo a napr 5x denne v mensich porciach.
Dolezita je hydratacia tela, teda 3L cistej vody denne. Najrychlejsie schudnes na surovej strave. Teda ovocie, zelenina, orechy a semiacka. Kazdy den aspon 40 minut pohybu a uvidis ako to poleti dole. Ja som schudol pomocou rad na webe fat-fighter.net

NEnormalna

Pi čistú vodu, aspoň 3 litre denne. Uprednostňuj bielkoviny a komplexné sacharidy, zdravé tuky. Kontroluj si porcie, ľudia sa zbytočne prepchávajú :) musíš sa zaťať. žiadne sladkkosti, chipsy a pod. Chudé hovädzie mäso, kuracie a morčacie prsia, chudé ryby, cottage, tvaroh (najlepší odtučnený, popríp. polotučný)jogurty biele polotučné, vaječné bielka, dusená zelenina.. je len na tebe, či to dokážeš a vydržíš :)pri chudnutí sa dá jesť zdravo a zároveň necítiť hlad. Ak chceš zdravo schudnúť a nespomaliť si metabolizmus, nesmieš hladovať ! Iba dbaj na správnu biologickú hodnotu toho, čo ješ. Finta je v načasovaní, porciách. Mrkni na fitnessrecepty.sk, sú aj na fb :) baby tam pridávame recepty, sú fajn.. držím palce !!

POMOC

Vazim 7Okg a Meriam 15O cm . Potrebujem nejake rady ako chudnut vela beham malo jem a stale nič .urazky kamaratou ma uz nebavia ..PROSIM POMOC.. Kontaktujte _ Email: Mala.Opica@azet.sk

madeinchina

športuj, ak sa ti nič viac nechce, tak sa choď aspoň prejsť, ale každý deň takú hodinku...a nejedz pečivo, hlavne to biele, celozrnné iba v menších množstvách...mám 17 a schudla som z 85 kíl na 62...pečivo som nejedla, z ovocia som jedla hlavne banány a keď som sa nudila, tak som si šla na pol hodinky pocvičiť.. ten šport ťa začne baviť, len sa k tomu musíš prinútiť...môžeš napríklad počúvať hudbu a k tomu tancovať, aj to je nejaký pohyb...švihadlo je super, fitlopta je super, najlepšie je aj tak cvičiť s vlastnou váhou..ak začneš cvičiť, neboj sa toho, že najskôr niečo priberieš, to je len svalová hmota, tuk pôjde dole neskôr a postupne...a HLAVNE! myslí pozitívne, vyhýbaj sa stresu a nevzdávaj to..držím palce :)

Simča 7896

Ahojte,moja kamaratka schudla 4kg za 10 dní.
-pila 2-3l vodu z vodovodu (ale do 1,5l flaše vodu dala do chladničky na 2-3 hod)
-ráno si do polovicu ,,štamperlika\\\" naliala balzamikovi alebo jablční ocot, a preliala ho do 3-roj dcl pohara a doliala tam čistú vodu(ked to vyskúšate bude sa vám zdať taký nepríjemný ale to nič)
-minimal. 2 krat do dňa ísť behať namp. na 15 min,ísť sa korčulovať,ísť sa bicyklovať, skakať na švihadle a počula som že velmi pomaha hula-hop a fil-lopta
-jest 5 krat do dna mensie porcie a nejest sladkosti

domrica

Ahojky mne velmi pomaha kokteil Formula 1 , ak by ste mali zaujem o viac informacii napiste mi na mail domrica@azet.sk :)

97Lenka17

Ahoj, je otázka, ako chceš schudnúť :) z tukov alebo svalov? to nie je len o strave ale aj o pohybe, ak chceš schudnúť zo svalov, tak nič celé dni nejedz len pi veľa vody a budeš mať ovisnutú slaninu na sebe, alebo zdravo sa stravuj a športuj :)

Patinka

Ja som pribrala a už sa nedá schudnut.. nič sa mi nechce to preto lebo som lenivá.. neviem čo mám so sebou robit.