Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Ako schudnut co najrychlejsie?

stastnablcha

ja mozem odporučit len zumbu v kombinacii s behom.. som bola vazne prekvapena ako rychlo to islo dole... 36 kil za necely rok :)

janka7519

ja som bral Chilli Burner, urychluje spalovaniu tuku od Medicum sk a u mna zabral na brusny tuk, tak 2-3kg z pupku kde mi najviac vadil :-), 2 tabletky rano po ranajkach, plus zeleny caj tak 2-3 litre denne, ak mate chut na sladke, kupte si oriechy, 3-5 druhov a zobkajte po veceroch, cukor na minimum, ak budete jest na vecer sladke, tak zabudnite :-), radsej si dajte slaninu, DETOX booster od medicum, kludne ho luhujte cely den a mozte zaliat 6-8 krat do kym zacharbi vodu, ale pozor prve zalievanie caju treba vyliat, cim zbavite caj necistot, pijeme az druhe zaliatie, mne jedna varka tak 1 velka lyzica vydrzi od piatku cely vikend a spravim min 10 zaliati ...:-)
www.medicum.sk

peter lipa

Zdravim :-) ,

ja som si pomohla velmi vdaka tejto uzitocnej tabulke kde su tie najznamejsie produkty na SR trhu podlozene roznymi studiami aktualnymi samozrejme.
ifarmacia.sk
Samozrejme popri tom cvicit a cvicit a mat vacsi vydaj ako prijem jednoducha matika ;-) .

Ahojte

mala_sovicka

ja uz cvicim dlho a vdaka tomu som aj schudla ale v zivote som ziadnu dietu nedrzala..bojim sa diet ze by som potom este viacej pribrala

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako schudnut co najrychlejsie? - Fórum - ZDRAVIE.sk