Ako schudnut?

weeendyyy

Annninka jasne, to je super, ze si sa donutila ist a ze si aspon tie 4 kilometre zabehla. Niektore zeny ani tolko nezabehnu. Co sa tyka tej stravy, tak ta byva vzdy najnarocnejsia. Musis sa vediet ovladat a proste sladke si dat radsej doobeda ako vecer. Hej, to chapem. Tu co ja pijem, kupujem teda objednavam len zo stranky koloid.sk. Ta mi velmi chuti a uz si ju asi rok len z tade objednavam. Jednu kavu inej znacky som este dostala od kamaratky, ale ta mi az tak nechutila

annninka

@weeendyyy: tento týždeň som bola v pondelok behať.. Síce som odbehla iba 4km ale myslím, že vždy lepšie aspoň toto ako nič.. Ale dodržiavanie stravy sa mi nejako nedarí.. Som večer vždy hladná a neodolám a niečo si zobnem.. Viem, že by som to nemala ale nedokážem to asi:-(.. Tú kávu tiež ešte nemám, lebo neviem kde ju kúpiť.. Chcem totiž chutnú, vieš?.. Ty z kade kupuješ?

weeendyyy

Gumiyami prepac, precitala som si to ale nejako som si neuvedomila, ze tam je napisane 4x za den. Ale vidis, uz to annninka opravila a bol to predsa len preklep. Neslo mi to hned do hlavy, lebo 4x za den necvicia ani vrcholovi sportovci.
Annninka uz si zacala nieco so sebou robit? Kupila si si uz tu zelenu kavu?

annninka

@Fantasyi: Sorry tam nastal preklep.. Mala som na mysli 4-krát do týždňa, nie do dňa.. Veď to by nemohla nič cez deň robiť iba stále cvičiť.. Je jasné, že to je nemožné.. Ospravedlňujem sa za ten môj preklep, vôbec som si to nevšimla.. A máš pravdu, stravou sa chudne ale potrebuješ aj pohyb na vybudovanie si svalstva..

weeendyyy

Preco by mala byt sibnuta? Aj ja cvicievam tak 4-krat do tyzdna a zvysne 3 dni regenerujem a nemam ten pocit, ze by som nechudla. Je pravda, ze teraz to uz idem pomalsie ale ja uz cvicievam vyse dvoch rokoch a v prvom roku som zhodila 15 kg, ktore sa mi nevratili. Teraz uz len udrzujem postavu.
Anninka tebe som chcela napisat, ze na zelenej kave nic zle nie je. Samozrejme, ze nesmies cakat, ze len pitim schudnes ale ked aj ju zaradis a okrem toho budes aj cvicit tak vysledok mozes dosiahnut. Drzim palce aby sa ti to podarilo:-)

Fantasyi

Cvicila 4x za den??? A co je sibnuta? Neplati, ze cim viac cvicis, tym viac schudnes. Chudnes stravou. Cim viac cvicis, tym viac dostavas telo do stresu a chudnut nebude veru. Chudnutie sa ti zastavi. Telo potrebuje aj regeneraciu po sporte.

annninka

@munz: viem, že hlavne treba dodržiavať stravu a šport, len keď nie každej žene sa dá každý deň športovať a stravovať tak ako by chceli..Tak preto som jej písala, či nechce vyskúšať aj nejaké tabletky..Poznám jednu babu, ktorej pomohli schudnúť ale samozrejme že ona dodržiavala aj stravu (nejedla skoro vôbec sladké) a cvičievala tak 4-krát do dňa..Ja pevne verím, že mi trochu tá zelená káva pomôže..Na ňu máš aký názor?

munz

DELEGE dnes len kopíruješ túto rozprávku o chudnutí všade? Aj pred 3 mesiacmi si písala to isté od slova do slova a aj teraz. A platia Ti aspoň dobre za to, že tu šíriš nezmysly?

delege

Ja som mala tiež strašné problémy s váhou. Teda nemala som nejak extra vysokú nadváhu ale prihodili sa mi aj iné zdravotné ťažkosti. Už som si naozaj nevedela dať rady. Diéty a podobné srandy nepodporujem, neverím tomu a aj tak je to vždy bež dlhodobejšieho výsledku. Do posilky som chodiť nemohla pre iné zdravotné problémy čo ma trápili. Hľadala som niečo účinné s dlhodobým efektom. A tu -odkaz odstránený- našla tabletky thermacuts na chudnutie. Nemôžem si ich vynachváliť!!!!!! Strašne sa z nich teším. Objednala som si ich približne pred mesiacom a schudla som už 7 kíl!!! :-))) Samozrejme sa popri tom snažím dodržiavať stravu a chodím pravidelne von na prechádzky. Veľkú fyzickú záťaž si žiaľ pre môj zdravotný stav nemôžem dovoliť. Zo začiatku som sa veľmi potila a bola som smädná. To trvalo asi 2 týždne. No pochopila som, že z tela sa "vypotili" tie zlé tukové potvory a iné svinstvá, takže som sa týmto spôsobom len čistila. Teraz je to všetko v normálne. Ráno pred jedlom hodím 1 tabletku a počas dňa pijem dostatok tekutín. To je všetko čo musím urobiť aby som sa cítila lepšieeee!! A už je to aj na mne vidieť!! :-))