dosiahnutie orgazmu

Príspevok v téme: dosiahnutie orgazmu
qqqq

Caute ludia potrebovala by som poradit.Ja a moj priatel sme spolu uz 3 mesiace.Hned ako sme sa zoznamili tak asi na 3 stretnuti som sa s nim vyspala.Skoro vzdy sa spravi velmi rychlo a ja mavam nikedy pri sexe mierne bolesti.Este nikdy som sa pri nom nespravila (ak neratam rucne.Chcela by som sa spytat ci viete nejako poradit (but polohy alebo ine veci) ako by som sa mohla uvolnit a konecne dosiahnut orgazmus. Mne to NEVADI (ja si skor uzivam nase spojenie a jeho pritomnost jeho dotyky a bozky)ale jeho to VELMI TRAPI a ja neviem co s tym. dikes

lubjatqo

noonaa - aj ja by som si chcela s tebou popísať, len nie tu. Dosť mi to vypadáva a blbne mi to. Nik na pokeci je - babenka0

ďakujem

Lusytta

babenky, drzim palce...aj mne to chvilku trvalo,kym som sa to naucila, ale mam stastie na partnera, ktoremu ide v prvom rade o mna...tak mozno skuste inu polohu,mne sa najviac osvedcilo "na konicka", pritom sa stimuluje aj klitoris a mozno vydatnejsiu pripravu? pomocok je vela :o))

smejo4ja

Ta dosiahnuť ten vysnivaný orgazmus pri sexe to je pre mňa španielska dedina.Dosiahla som ho len keď partner použil ruku, myslím si že zo bude zložité aby som ho dosiahla. Mno mám 18rokov a beriem HAK Regulon. Hnevá ma to hlavne kvôli priateľovi lebo ten je s toho sklamaný a myslí si že je neschopný. Sex je veľmi úžasný som v 7nebi ale ten orgazmus nikde ale som rada že nie som sama čo no nemôže dosiahnuť

lulinka55

po kazde na tom istom mieste,cize na posteli v mojej izbe,a zle sa pritom citim,pretoze mam prisnych rodicou a neviem co by som od nich mohla ocakavat.a to je ten problem,ze nemame kde,pretoze ja by som to chcela o nieco intenzivnejsie,romantika ma nevynesie do vrcholu,pochybujem,ale ako mu to povedat,aby to nevyznelo blbo,a ani rozne polohy mi nepomozu.

mafina

Prosím Vás ako vyzerá ženský orgazmus-vnútorný??? Neviem či ho mávam....je to možno dosť trápne ale je to ako pocit na čuranie a keď z neho zídem tak "striekam".Nesmrdí to ako moč má to takú charakteristickú pižmovú vôňu.Pri súloži vždy mám nutkanie zatlačiť všetky vnútorné svaly a vtedy mi to je najpríjemnejšie.Tak neviem,poradíte mi ?
Niekedy po takom milovaní sa cítim total zničená a ubolená,ale skôr tak príjemne.Len neviem či to tlačenie a striekanie ja prirodzené.Aký pocit pri "urobení sa "mate Vy???

miss.klar

mozes byt rada ze vies dosiahnut orgaszmus aspon rucne alebo sama, ja nedokazem ani to...ani ked si to robim sama, ani s partnerom, pri sexe, proste voobec :( nikdy som ho nemala

qqqq

Povacsinou mame sex u neho v byte aj sex v aute sme skusali aj u mojej babky ale nikdy som s nim nedosiahla orgazmus okrem rucne.Zo zaciatku som mala velky stres bo som mala doma velke problemy ale teraz mam pohodu.(Ked mam kramy mam strasne chute) chcela som to vyskusat ale on nevedel ci mu to bude vadit takze sme to radsej neskusali.Vyskusali sme asi 15 poloh (mozno viac) ale ani jedna mi nepomohla.Zo zaciatku alebo skor raz mi bolo velmi prijemne ked isiel "na doraz" ale teraz uz nie.Asi som jedna s tych zien ktore nikdy nedosiahnu orgazmus.
Niekedy ma ani nevie spravit rucne ani jazykom.Je to sice prijemne ale nic ine a rucne ked ma robi ja mu musim pomahat. takze tak som asi na tom :)

iwana.

a za akých podmienok sa milujete? vieš to velmi suvisi ako to cele prežívaš, ci si uvolnena alebo v strehu, či ta prichytia. aj ked sex v aute je ten najvzrušujúcejší zážitok. milujem sex v aute. tak odpiš a potom zareagujeme.

lulinka55

ahojte..mam dost velky problem a neviem ako dalej...som uz so svojim priatelom dva roky a ani teraz po dlhom case to neni v nasom sexualnom zivote dobre..stale sa mi nedari dosiahnut orgazmus..a uz som z toho aj zufala, lebo sa bojim, ze sa stane, to co som spravila na zaciatku nasho vzstahu, ked som ho este nelubila..ano podviedla som ho aa co je najhorsie, ze to bol moj najsilnejsi sex. zazitok v zivote, aale aj napriek tomu teraz chcem zostat so svojim partnerom, aj napriek tomu, ze s nim to nie je ono..strasne som to olutovala a uz nikdy by som ho nepodviedla, bola to najvacsia chyba v mojom zivote, aj ked to dopadlo, ako to dopadlo...prosim, poradte mi, ako by sa to dalo zmenit, a mozno bude chyba aj slobode, odviazanosti, ktora sa za podmienok kde sa milujeme nedaa...dakujem...